Dünyanın garip geleneklerini biliyomusunz ya da okudunuz mu hiç ?

bildiklerimizi söyleyelim ben bikaç tane okudum filan cidden saçmalık zorbalık.

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Aklıma gelmedi cok var da.

0|0
    0|0
  • Ve belki inanmasiniz ama gercek

Bazi cingene koylerinde hala buyuk miktarda baslik parasi var ve isin tuhaf tarafi kiz ve erkek beraber yasamaya baslarlar sonra kiz halimile kalana kadar baslik parasi verilmez ve dugun yapilmaz ister inanin ister inanmayin

0|0
    0|0
  • neresiydi yav bir ülkede bakirelerin evlenmesi yasak olduğu için damadın en yakın arkadaşı kızın bekaretini bozup öyle teslim ediyolardı :)

0|0
    0|0
  • Az gelişmiş ülkelerde çok fazla var. Biz de maalesef aynı kategorideyiz. Düğünlere gitmekten bu yüzden hiç hoşlanmıyorum.

0|0
    0|0
  • hangi ülkede oldugunu unuttum ama galiba uzak doguda bir yerdi kızlar evlenip gerdeğe girdiklerinde kızın anneside ilişki esnasında orada oluyor kızının baskasına bozdurup bozdurmadıgını görmek için

0|0
    0|0
  • Anneminkilerde ilginçtir ekmeği ters koyma, otururken elini yere koyma tarzı şeyler uzarda uzar...

0|0
    0|0
    • cingen karısı gibi sakız çiğneme yanımda yayıla yayıla oturmaa bulaşıklarda sıra olmaz yemek yerken aynen elin yerde olmasın. buda bizimkilerin.

bunlar biraz kural gibiiii

• Batılada bağladıkları oluyor nedenini sorunca mesela oturma muhabbetinde kolundaki damarlar patlar gibi bir açıklama yapmıştı kanım çekilmişti annemin hayal gücünün sınırsız olduğunu hissedince

• yeni evli çiftin gerdek gecesinde yatağın yanından kaynana ilişkiyi özellikle penisin girip girmediğini seyrediyormuş :)

0|0
    0|0
  • İnsanların inançlarına ve geleneklerine saçmalık dersen; eğer tanrı inancın varsa inanmayanlar da senin tanrı inancına saçmalık ve ahmaklık diyebilir.

0|0
    0|0
    • kore doğu ülkelerine baktığında inançların ilahi inançla ilgili olmadıkları için saçmalık zorbalık dedim.

elhamdülillah müslümanım Allah inancım da var . senin soruyu anlama açın farklı.

• İnancın ilahisi olsun ya da olmasın insanların inançlarına saçmalık demen doğru değil. İnsanların da senin Allah inancını saçma zorbalık ve ahmakça bulması normal.

• ortadoğu ülkelerinde ve afrikada kızların sünnet edilmesi :))

(vajinal bölgedeki klitoris kesilerek kişinin zevk almasın önlemek için yapılan işlem )

0|0
    0|0
  • Guam'da bakirelerin evlenmesi yasak. Bunun için kızlar bekaretlerini para karşılığı bu işi yapan kişilere bozduruyor.

0|0
    0|0
  • Ağanın kakası üstüne kaka yapılmaz. Evrenseldir.

0|0
    0|0
  • Biraz garip ama japonyada dugun masrafini kiz tarafi karsiliyormus

0|0
    0|0
  • geleneklerin çoğu saçma gelir insana

0|0
    0|0
  • sen de söyleyeydin iyiydi

0|0
    0|0
  • National Geographic tabu ve dünyanın en tuhaf günleri belgesellerini izle

0|0
    0|0
  • her gelenek kendince doğrudur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tazmanya'da kadın ölen kocasının kesilip kurutulan cinsel organını boynuna asmak zorundaymış :)) az önce okudum

0|0
    0|0
  • evet okudum mesela bir ülkenin bir yerinde kızın bekaretini ilk babası bozuyor

0|0
    0|0
  • okudum hepsi saçmalık katılıyorum sana .

0|0
    0|0
  • genelde japonlaeda oluyor :)) kaşık kullanmıyorlar :))

0|0
    0|0
  • hindistanda evlere gündelige gelen kadinlar evdeki bekar gencin seksüel ihtiyacini karsilamak zorunda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...