Kitap okuyor musunuz?

Ne sıklıkla kitap okursunuz? Son okuduğunuz kitaplardan en sevdiğinizi paylaşır mısınız?

0|0
46|34

En İyi Kız Görüşü

• Hep söylüyorum da yine söylicem sanırım Cerrah kitabı favorim.

Onun haricinde ; Piraye, Piruze, Sana ihtiyacım var, Kusursuz, Kalbim sende kaldı, Seni beklerken( işte bu müthiş bir kitap :) sondaki 4 kitap belli bir yazarın romanları. Helal olsun çok iyi yazıyor gerçekten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 45

• okurum; çok da severim. En son mart menekşeleri diye bir kitap okudum.

0|0
    0|0
  • şarkı dinlerim :)

0|1
    0|1
  • Evet kitap okumayı seviyorum. Ama bu aralar ks bağımlılığım ve derslerimden dolayı pek kitap okumaya vakit ayıramadım. En son okuduğum kitap Aşk-Elif Şafak.. Bu kitap zaten elimde duruyordu fakat tam olarak okumaya fırsat bulamamıştım yarım bırakmıştım sonunda okudum bitirdim.

0|0
    0|0
  • 7-8 Ay önce okuyordum ciddi bir performans. Bir kavgamızda erkek arkadaşım bir facebook mesajı yazmıştı "dunkoff gerizekalı sen kitaplara gömül eve kapat kendini" diye. çok üzülmüştüm ve o günden sonra gayri ihtiyari okumuyorum içimde bir yerlere ulaşmış bu laf.

o gerizekalı da sonradan kitap okumaya başladı ve "şu anda okuduğum kitap..." diyordu her gün. sonra soruyordu "ne okuyorsun şu an?" sidik yarıştırıcak.

aman tanrım nasıl bir salakla çıkmışım.

dunkof. salak. ezik.

0|0
    0|0
  • ayda bir kitap bitirmeye çalışıyorum, sinan yağmur'un yusuf ile züleyha'sı en etkilendiğim ve beğendiğim kitaplardan oldu..

0|0
    0|0
  • en son Stephen King'in 22/11/63' ünü ve Amin Maalouf'un Doğudan Uzak'tasını bitirdim...İkisi de enfestii:D

0|0
    0|0
  • ben okumayı çok seviyorum geceleri helede sürükleyici bir kitapsa beğendiysem 2 güne kalmaz bitiriri kalınlığı önemli değil :D

0|0
    0|0
  • Haftada bir. #We have to walk before we can run.

0|0
    0|0
  • en son gece evi serisini okudum ve çok beğendim tavsiye ederim :)

bos oldugum her zaman diliminde kitap okurum :)

0|0
    0|0
  • Haftada bir kitap okumaya çalışıyorum.Şu an Montaigne Denemeleri okuyorum.İlgi çekici bir kitap değil ama okunması gereken bir kitap diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kitap okumayı pek sevmem :/

0|0
    1|0
  • Benim Adım Kırmızı, Masumiyet Müzesi, ( Orhan Pamuk ) Viski ( Çetin Altan) , Baba ve Piç , Siyah Süt ( Elif Şafak ) Aziz Nesinin bütün kitapları...

Simyacı, Davinci Kod,

0|0
    0|0
  • franz kafkanın dönüşüm ünü bitirdim en son ve cok beğendim,şimdi de şato yu okuyorum. son zamanlarda hikayeler hoşuma gitmeye başladı. sadık hidayet in üç damla kan kitabını da cok beğenmiştim.

0|1
    0|0
  • eh, bazen..

en son: iç kitabı - ece temelkuran

0|0
    0|0
  • kitap kurduyum diyemem ama kitap okurum ayda bir kitap filan... en son Ayşe Kulin'in ''Bora'nın Kitabı'' isimli romanını okudum ;)

0|0
    0|0
  • 3-4 günde bitiriyorum enson okuduğum kitap Kurtulmak Yasak-Hüseyin Gedik ti. ikinci kez okuyuşumdu çok güzel bir konusu var :)

0|0
    0|0
  • çok severm en son hande altaylı kahperengini okudum

0|0
    0|0
  • evet okurım şuan babam adlı kitabı okuyorum

0|0
    0|1
  • sürükleyici bir kitap olursa okurm mesela benim okuduğum bir kitap vardı bitti adı aklından bir sayı tut güzel bir kitaptı okumanı tavsiye ederm

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda kitap okuma aliskanligim öldü. Sabahattin Ali'den Kürk Mantolu Madonnayi okudum en son, herkese öneririm.

0|0
    0|0
  • bu aralar hiç okuyamıyorum çok üzülüyorum amaa kürk mantolu madonna diyorum

0|0
    0|0
  • çok okurum en son : Şah mat

0|0
    0|0
  • Her akşam mutlaka bir kaç sayfa kitap olmasada bir şey bulup okurum .En son Annem Belkıs Gündüz Vassaf.

0|0
    0|0
  • hayır.kardesim hepsini okuyup o kadar hevesli anlatıyor ki, anlatırken -ben biliyorum deyip kırmak istemiyorum.sırf bu yuzden yane.

0|0
    1|0
  • Çokça zaman...

Kilitli elimde bu ara.

0|0
    0|0
  • çok nadir okuyorum evet ilgimi çeken bişi olursa

0|0
    0|0
  • Uzun süredir okumayı erteledim anasını satım, yeni kitaplar almalıyım.

0|1
    0|0
  • Okuyorum en son Grinin Elli Tonu'nu okudum. Cinselliği abartsalar da çok güzel bir kitaptı.

0|0
    0|0
  • çok sık okumam malesef yapımda yok :) en son ne okuduğumuda bilmiyorum ya neyse

0|0
    0|0
  • klonu okudum, şimdi sisle gelen yolcuyu okuyorum ama hic grange kitabı olmamıs cok agır gıdıyo

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 34

• hayatta sadece ilk okuldayken robinson crusoe okudum..sora okumadım..

hele roman hikaye ayar olurum..adamın düşündükleri hayal dünyasında canlandırdıkları bana uymuyor..

0|0
    0|0
  • 1 ayda 1 tane işte

0|0
    0|0
  • okurum. en son tess gerritsen dan çırak ı okudum. hala tess kitaplarına devam ediyorum.seviyorum bu kadını :)

0|0
    0|0
  • Evet kitap okuyorum şuan okuduğum kitap Çalıkuşu diye bir kitap.

0|0
    0|0
  • William Shakespeare-Bir Yaz Gecesi Rüyası

Öyle bağlıydı ki bana,

Güneş bile gündüze o denli bağlanmamıştır.

0|0
    0|0
  • İnternet kesildigindeya da kız arkadaşımdan ayrıldıgımda hafta 1 kitap bitiriyorum daha sonra hiç okumuyorum en son mesnevi okumaya zorluyordum.

0|0
    0|0
  • Okurum haftada 1 kitap bitirrim en son iskender pala od'u okudum

0|0
    0|0
  • hergn kitap okurum. polisiye veya cinayet kitaplarının hastsıyım :) şuanda da şizofren die bir kitap okumaktayım :)

0|0
    0|0
  • kitap okuma alışkanlığım olmasada wc de karikatür mecmua dergileri okumaktan dizlerime kıramp girdiği çok olmuştur :))

1|0
    0|0
  • duruma göre degişiyor. kasım ayından beri 6 kıtap okudum su sıralar okumuyorum. en son '1 Kadın 2 Salak' bunu okudum

0|0
    0|0
  • Ekmek, su, kitap sıralaması ile bakmak lazım. Yoksa " boş zamanlarımda kitap okurum cümlesi" gerçekten o zamanın boş olduğunu gösterir. İnsan kitap okumayınca, o gün yemek yememiş gibi rahatsız olmalı bence.

0|0
    0|0
  • charles bukowski den kadınlar kitabını öneririm,

0|0
    0|0
  • Tiyatroya gittiğim için okuyorum ve mümkün olduğunca bulmaca çözüyorum kelime haznemi geliştirme yolundayım. Kamikaze Operasyonu diye bir kitaptayım bu tarz kitaplar hoşuma gidiyor sanırım. Polisiye veya bu tarz romanlar.

0|0
    0|0
  • Kitap mı bır kaç senede bır kere :D Sabit sümerin neysı unuttum şimdi sen ondan bır tane oku ıyıdır :D

0|0
    0|0
  • internet ve yapmak zorunda oldugum işler hayatımdan kitapları teker teker çalıyor malesef :/

0|0
    0|0
  • Geçen sene çok okurdum ama bu aralar içimden pek gelmiyor ayda 2 kitap anca bitiriyorum.

En son Aşkı seven 5 kadın ı bitirdim bir Japon klasiği.

Yakın zaman da da okuyup ençok sevdiğim kitap Hitler- Kavgam

0|0
    0|0
  • Kitap çok okumuyorum da Makale okuyorum Mektup okuyorum Gazete okuyorum filan.En son erken kaybedenleri okudum Emrah Serbes'in baya iyiydi. sıcak idi komik idi :)

0|0
    0|0
  • Maksim Gorki - Ana.

0|0
    0|0
  • şuan orhan pamuk masumiyet müzesi hem okuyorum hemde müzeye gittim...

0|0
    0|0
  • okurum en son zülfü livaneli serenad

0|0
    0|0
  • şuan Hayvan çiftliğini okuyorum.En sevdiğim kitap 9.Harbiye koğuşuydu

0|0
    0|0
  • kitap okumayı seviyorum ve okuyorum en son zülfü livanelinin seranad adlı kitabını okudum

0|0
    0|0
  • serdar özkan - KAYIP GÜL herkese öneriyim

0|0
    0|0
  • evet ayda 1 kitap okurum. en son Mümin Sekman - İnsan İsterse 1-2-3 seri kitaplarını okudum.

0|0
    0|0
  • düzenli okumuyorum

0|0
    0|0
  • kitap okuyorum kitap okumayan insan var mı :D

0|0
    0|0
  • Pek sık olmasada okurum. Elegant Universe.

0|0
    0|0
  • Çok az

0|0
    0|0
  • okurum, şu an şeytan ve şair var elimde, güzel kitaba benziyor

0|0
    0|0
  • hayır okumuyorum

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam