Grinin Elli Tonu'nu internetten okumak mümkün mü?

Arkadaşlar internetten Grinin Elli Tonu'nu okumak istiyorum. Bu mümkün mü? Mümkünse hangi siteden okuyabilirim?

1|0
19|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• bazen belgeler com işe yarıyor

ama aşağıdaki indirellezi com dan

link

bu da download linki ben indirmedim 43 mb görünüyor

free download için relamı geçip, doğru free indirme linklerine tıklayıp, ödeme teklifini kapatıp sonra gerçek download linkinin gelmesini 10 dk beklemen gerek

link

2|0
    0|1
  • sırf bu yüzden yazarlıga soyunmayan fabrikada işçilik yapan biri var.bu tavrınla bütün insanlıgı mahrumiyetin diplerine çeken bir külçe görevini üstlendiğinin ne kadar farkındasın bilemiyorum :P

2|0
    0|0
  • Evet, paylaşım güzel ancak 4 sene yurt dışında yaşadıktan sonra geldiğimde kadıköy'den kitap alırken normalde tanesi 22 tl olan iki kitap aldım ve fiyatı sorduğumda 20 tl dedi. kendisine 40 tl uzattım ve fazla verdin diyerek bir tanesini geri verdiğinde hoşuma gitmemişti ki bu kitapları bir dükkandan almıştım. Şimdi almasaydın o zaman diyecek olanlara, kolay bulunabilecek kitaplar olmadığını söylemek zorundayım. Tamam orada Türk matbaacısı kazansın diyebiliriz ama onlar o zaman satış yapabilecek Türk yazarların kitaplarını basmak durumundalar. ------ ) 1 gb'lık e-kitap arşivim bulunmaktadır ancak hepsi yabancı dillerde ki kitaplardır. Türkçe olan kitapları alıp okumaktayım.

2|0
    0|0
  • Bu kitabi okumada sakinca yok. Ahlak P*rno bakmaklanya da Bu kitabi okumalan gitmiyor.

Bunu deyenler zaten sokakta her kizin/erkegin arkasindan bakan kisiler.

Saygilar.

1|1
    1|1
  • okudum boş bir kitap hani sex mex diolar bildiğimiz şeyler zaten boşşşş

0|1
    1|0
  • 49 tonu mümkün ama 50. ton taze bitti.

0|1
    1|0
  • kitapfan.com

1|0
    1|0
  • harikaaaaa

0|0
    0|0
  • veznecilerde alt geçitte karakolun ilerisi orda 7.5 tl den serisi satiliyor

0|0
    1|0
  • Yok bir de p*rno izleseydin üstüne!

0|2
    4|4
    • heee, dabi dabi

kitabı okumadın sanırım :( hayal kırıklığı

• Sen başka bir kitapla karıştırdın galiba

Fifty shades of grey, Türkçesivar mı?bilmiyorum ben İngilizcesini okudum onunda da yarısına kadar dayanabildim. değişik değişik fantaziler sado mazoşizim, bildiğin p*rnonun yazıya dökülmüş hali... şahsen edebi olarak hiç bir değerini görmedim.

• Aynen kardeşim, millette ahlak edeb kalmamış

• Beleşçilik yapma, git kitabı al. Emeğe saygı.

0|0
    1|2
  • ben grinin elli tonu ve karanlığın elli tonunu okudum ama özgürlüğü bulamadım çok güzel ilk başta ağır erotizm baskındı ama sonradan olan olaylar ve tutkulu aşk kitaba bağlıyo bırakamıyosun telefona indiricem ama 3. bulamıyorum

0|0
    0|0
  • Çok iyi gerçekten. Filminin çıkması için sabırsızlanıyorum

0|0
    0|0
  • Kitabımı varmış? Hmm guzelmi konusu ne

0|0
    0|0
  • Git birde p*rno izle utanmadan! Yaw arkadaş eski ahlaklı kızlar kalmadi mi bu devirde? Biz nasıl evlencez böyle kızlarla?

0|0
    8|2
    • Ne alakası var sorunlu musun nesin

• afedersiniz ama her insanın özgür olduğu bir dünyadayız ne demeksiz çirkef bir kitap !!! beyninizle düşünemeyen erkekler o kitaptaki edebi saturlara ve ince ince işlenen derin duyguları anlayamicak kadar düşünemiyosunuz bu yüzden kitabın sadece içeriğindeki cinsel satırları göz önünde bulunduruyorsunuz

• Bu kitap aşkın Tanımını kadının erkegin istekleri ni veriyor ve aşk ta sexs olmayacakmı? Çoksaçmakonuşmuşsunuz

• Mümkün lakin etik değil.

0|0
    0|0
  • pdf olarak pek zevk vermeyebilirim . kitabımı almaya denemelisin bayan hazal

chr grey

XXX

0|0
    0|0
  • Okumak yerine yaşamaya ne dersin :)

0|0
    0|0
  • grinin 50 tonu olmadıgına göre okumam

0|0
    0|0
  • çok güzel bı kitap okumayanlara onerırım ama benm en çok etkılendıgım kıtap suç ve cezaydı.

0|0
    0|0
  • bende aradım ama bulamadım kim taşıyacak elde simdi o kalın kıtabı

0|0
    0|0
  • ya nolur bana biri şu lanet kitabı okuyacagim bı site veya bir program link'i atsın

0|0
    0|0
  • Erotizmmm tavan

0|0
    0|0
  • Duygularima tercüman olan bir kitap diyebilirim..

0|0
    0|0
  • Cok cinsellik var ama guzel

0|0
    0|0
  • internetten kitap okuyunca gözlerin ağrımıyor mu yav ben okuyamıyorum

0|0
    0|0
  • ne tonmuş be arkdaş git s k s yap okucan yerine uygulamalı çalış

0|0
    0|0
  • O üçlemenin ilkini okudum. Grey'in fetişizmi bana itici gelse de, Anastasia'nın tutkusu, mahçupluğu ve masumiyeti beni kitaba bağladı. Akıcı bir romandı, bir solukta okudum. Özellikle e-posta mesajlarını okumak zevkliydi.

Şimdi ikincisini okumayı düşünüyorum. Filmini dört gözle bekliyorum.

0|0
    0|0
  • İnternetten okuma derim ya.. Kitaba dokunmalısın sayfalarını çevirmelisin.. :(

2|0
    0|2
  • Okumanı pek tavsiye etmem :))

0|1
    2|1
    • yaa okunuz mu gerçekten... 500 sayfalık kitabı 250. sayfada falan sıkıntıdan bıraktımmm ?

• evet okudum ama neden sıkıldınki,tarzınmı değildi yoksa

Kızlar Ne Diyor 19

• Saçmalığın dik alası olmasından mütevellit, bu kitap okuma isteğini daha faydalı ve ufuk açıcı kitaplara kanalize etmeni öneririm.

1|1
    1|0
  • Ben de karanlığın elli tonunu aradım bulamadım yarın alıcam :(

Bu arada kitabın sonunda christian ana'yı kırbaçlıyo ana beni böyle mi görmek istiyosun diyo ağlıyo ayrılıyolar ehehe hep bunu yapmak istemiştim

2|0
    0|0
  • Okudum ve güzel bir seri. Tabii sadece cinsellik için okunursa farklı bir durum ortaya çıkar. Ana ve Christian arasındaki aşkı anlamak isteyenlere ise harika bir kitap. Ana'nın saflığı ve Christian'ın yaralı ruhu anlatılıyor aslında. Christian berbat bir çocukluk geçirmiş ve yanlış şeyler yapmış. Bunlar yüzünden de gerçekten çok değişik bir adam. Ama Ana ile tanışınca kendini keşfetmeye başlıyor ve eğer seri bir bütün olarak okunursa parçalar yerine oturuyor ve ne kadar güzel bir kitap olduğu anlaşılıyor. Üzerine yazabileceğim çok şey var ama benim tavsiyem yargılamadan önce okuyun. Cinselliğin olduğu kısımlar sizi rahatsız edebilir. Ediyorsa da atlayın o kısımları. Ve kitabı filmiyle yargılamayın.

0|0
    0|0
  • BEN! :) Hepsi var... ☺

0|0
    0|0
  • Gereksiz açık.

1|1
    0|0
  • Daha ilk çıktığında seriyi bitirdim 😄 en kötüsü ilk kitaptı yani diğerlerinin ne kadar müthiş olduğunu sen düşün 😄

0|0
    0|1
  • Biraz araştırdım ama bulamadım, pahalı da kitaplar.

0|0
    0|0
  • o kitabın çok güzel olduğunu söylüyolar ama site öneremicem

0|0
    1|0
  • kitap hakkında güzel yorumlar var ama biraz şey bir kitap :)) hangi siteden okuyabilirsin bilmiyorum ama pdf olarak indirebilirsin bilgisayarına

0|0
    0|0
  • yaaa hiç heveslenme...

İYİ BİR PAZARLAMA ÜRÜNÜ SADECE...

hayatımda sıkıntıdan bıraktığım ilk kitap sanırım...

ama iyi hatırlattın soralım bakalım iyi erotik kitap tavsiyesi olan varmı?

0|0
    1|0
  • e book.. da gözün bozulur

0|0
    0|0
  • Çok harika, yine okumak istiyorum..

0|0
    0|1
  • güzel kitap diye duydum ama blmyrm sitesini

0|0
    0|1
  • Bende ne zamandir ariyorum ama qaliba bilgisayardan okumak mumkun diyil canim. Bence almalisin.

0|0
    0|0
  • netten nasıl okuyacaksın zor olmaz mı

0|0
    0|0
  • her kitabı bulabilmen mümkün değil biraz zaman geçmesi gerekiyor üstünden

0|0
    0|0
  • farklı kitaplar var mı böyle

0|0
    0|0
  • Android de nasıl açılır bu verdiğiniz link onu açmak için bir uygulama indirmek gerekiyor mu

0|0
    0|0
  • bnde istiyorum 2. ellerde 5 tl alıcam

0|0
    0|0
    • Bence de 2. el almak daha mantıklı. Bi kere okuduktan sonra bir daha açmıyosun.

• ben hep kütühnaden alıyorum elimde 3 den fazla kitap yok bana ait ama kütüphaneden çok okudum

Yükleniyor...