En korktuğunuz film hangisi?

Sinemada, evde, arkadaşlarla ya da tek başına.

Korkudan kalbinizin fırladığı, ölesiye korktuğunuz ya da çığlığı bastığınız filmler neler?

Bu filmlerde yaşadığınız (sandalyeden düşmek,ağlamak) korku anlarınız neler?

Ben; japon yapımı olan "göz" filminde en çok korkkmuştum, 4 kişi beraber sandalyeden düştük bir sahnede

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• halkaaa!

2 sene kadar kendime gelemedim. televizyonlardan korkar oldum. odamdaki televizyonu parçalamaya çalıştım fln hala da sevmem kapalı televizyonları

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• beni hala The Shining ve the Birds gerer

ama korkutmaz. Korku için deli gibi korktuğum bir film olmadı , belkiiii paranormal Activity 1 ve Rec 1 .

Ama bunların 2leri çok gereksizdir, ilkleri candır.

0|1
    0|0
  • hani bi kuyunun içinden kız çıkıyo ya samaramı ne o korkuttu.hayalet gemi korkuttu.aynalar filmi korkuttu.ya daha vardıda isim aklımda tutamam ben.biri kapıdan çıkıp gelcekmiş gibi oluyorum hatta bazen yanımdaki arkadaşımdan şüpheleniyorum acaba gerçekten o mu o diye çok garip yaaa :D

0|0
    0|0
    • tek başına evde izlersem bende odadan dışarı çıkamam daha :) gözlerim kapıda beklerim

• aynen yaaa bi de üstüne elektrikler kesilse kelime-i şehadeti getiririm valla :D ama en korktuğum film bizim türklerin yaptığı ''okul'' ve ''dabbe'' idi :D korkudan gül gül öldüm yaa :D

• şu kafası dönen şeytan girmiş kızın olduğu filmi izleyemiyorum..bir dolu seri yaptılar izlemedim inatla..

0|0
    0|0
  • ya bende olulerın kalkıpta ınsanları dırı dırı parcalayıp yedıklerı fılımden cok korkmustum ama ısmını unuttum...

0|0
    0|0
  • halka beni mahfetmişti uzunca bi süre telefonları açamaz olmustum:)

bubun dışında bi de 'doğmamış' vardı baya korkutmustu..

bir de cannibal holocaust o da bi zahmet baya midemi bulandırmıştı..

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır korku filmi izlemiyorum ama bi zamanlar en çok korktuğum film katil bebek chucky di bu film yüzünden oyuncak bebeklerden hiç hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • Halka.

0|0
    0|0
  • Exorcism Of Emly Rose. O fimde beni en çok korkutan şey, bu olayların üzerine düşünmeye itmesiydi beni. Ve hala o kızın suratı gözümün önünden gitmiyor.

0|0
    0|0
  • Implant - Takashi Miike

0|0
    0|0
  • REC bu filmi izledigimde cok etkilenmistim

0|0
    0|0
  • Tek başıma gece musallatı izlemiştim fena tırsmıştım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• teksas katliamı

0|0
    0|0
  • Dünyada bugüne kadarki yapılmış en gerçekci vampir filimi link izleyenin kanı donuyor...

0|0
    0|0
  • Hiç bir korku filminden korkmam. Ama izlemek çok hoşuma gider. Aniden sıçramak çok keyifli benim için. O yüzden sesssizlik sahnesinden sonra ekranda ansızın böğüren yaratık sesi, filmmden keyif almama yetiyor.

0|0
    0|0
  • beni tek korkutan film MUSALLATdı ondan başkada bir film korkutamadı zaten

1|0
    0|0
  • Paranormal Activity serileri gece sessiz yerde

0|0
    0|0
  • katil bebek chucky

0|0
    0|0
  • One missed call - Japon Versiyonu.