Erasmusum burası çıktı,ne yapayım sizce ?

Kazimierz Pulaski

University of Technology

and Humanities in Radom

(Polonya)

Evet yorumlarınızı bekliyorum,gidip gitmemem konusunda kararsız kaldım!

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Erasmus deneyimi hayatında mutlaka yaşamalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin için mükemmel bir deneyim olur yerinde olmak isteyen çok kişi var neresi olduğunu çok da önemseme bence gitmelisin bir daha böyle bir fırsat yakalayamayabilirsin hayatında çığır açacak birşey bu :)

0|0
    0|0
    • Ama daha 1.sınıfım seneye de girip tekrar kazanabilirim kesin olmamakla beraber,okulu pek beğenmedim açıkçası :/ Yazmamıştım bile Polonya.

• Evet,sağolun yorumlarınız için.

• Rica ederim..

• git git!

beğenmezsen geri gelirsin, bir yurtdışı okul deneyimin olur en kötü..

0|0
    0|0
    • Olmaz öyle en iyisi olmalı :P Ama seneye tekrar tutturamamaktan şüpheliyim işte.

• arkadaşım gitti çok memnun döndü valla hala polonya diye sayıklıyor :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardesim ben seneye mezun oluyorum yapmadıgıma çok pismanım. Polonya bu boru mu ? Polonya, çek, litvanya gibi yerlere gözün kapalı git derim ben.

Ama 1.sınıfsan simdiden gitme. 2-3. snıfta daha iyi yerlere gidersin. İngilizcen körelecek degil ya 1 yılda.

0|0
    0|0
  • vallaha kenya,afrika felan olsa yine giderim. Ne güzel farklı bir ülke görüceksn farklı insanlar farklı yerler bıkmadın mu hep aynı bakkal aynı manav:d

0|0
    0|0
  • dostum kesinlikle gidiyorsun görüceksin bütün derslerin AA Ganon da tavan yapmış şekilde döneceksin. Polonyadaki üniversiteler erasmus ögrencılerını hiç kasmazlar ayrıca neden kararsızsın ki?

0|0
    0|0
  • Polonya işte daha ne istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Okul çok dandik değil mi hacı. Zoruma giden şey de şu,ben bu okulu yazmamıştım listeye,listemi düzgün vermediğim için(bazı eksiklikleri var) hoca kafasına göre yerleştirmiş. Benim gibi 2-3 kişi daha var hepimizi aynı yere göndermiş.

• Bu fırsatı kaçırma derim ben, sen bilirsin yine de..

• Tamam hacı eyv.

Yükleniyor...