Artık çok sıkıldım hiç bir yeteneğim yok nasıl keşfederim?

Evet artık bir yetenek istiyorum. Her şeyi denedim. Müzik yok şarkı söylemeyi seviyorum ama ses olmayınca olmuyor 😄 resim desen çöp adam bile çizemem 😒 Enstrümanla da aram yok.. E ne kaldı geriye.. Yazmayı da sevmiyorum. Bana bir tane yetenek bulun onla oyalanayım :/

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela sorularda kendini tanıtarak bir yetenek akımı başlatabilirsin. bkz;

#Mucoo

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ebru sanatıyla uğraş meselaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Varya bende senin gibi durumdaydım , yeteneğimi 14 yaşında keşfettim.
    Oda bir oyun sayesinde , yaratıcılığımın çok iyi oldugunu farkettim, daha dogrusu arkadaşlar sayesinde,
    bir ara haberler falan okuyudoum yetenek testi falan birşey vardı sanırım bir araştır bence.

0|0
    0|0
  • Yeteneğini çalışmadan öğrenemezsin ki, çoğu sanatcı çok çalıştıktan sonra bu hale geldi. En azından bir güzel sanatlar eğitimi almıştır.

0|0
    0|0
  • Amuda kalk

0|0
    0|0
  • Guzelsen yetenege ne gerek var 😅 guzel olmakta bir yetenektir

0|0
    0|0
  • Soorla alakali bir yetenek gelistirsen mesala yuzmek?

0|0
    0|0
  • Bilimi denedin mi

0|0
    0|0
  • Saydıklarının hepsi geliştirilebilecek yeteneklerdir.

0|0
    0|0
  • Tiyatro

0|0
    0|0
  • Ben uçuyorum sen uçamiyo musun ezikkk

0|0
    0|0
  • keşif yok, eğitim var

0|0
    0|0
  • spor veya sosyal aktivite yapmayı deneyebilirsin ne ilgini çekerse tiyatro santranç boks futbol tenis gibi benimde hiçbi yeteneğim yoktur ve boksla uğraşıyorum hem zevk alıyorum hemde fena fena deyilim sende bir ilgi alanı bulup onunla ilgilenebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Demekki beynin sağ değil sol lobu çalışıyor ☺ sende sayısal zekanı geliştir bana saçma gelsede matematik testi çözerken sayılarla uğraşırken çok eğlenen insanlar tanıyorum 😀 spor u dene, ya da mutfağa at kendini yemekte geliştir değişik değişik pastalar yap ☺

0|0
    0|0
    • Sayısal 0000 😄

• Geçen yaz pasta ve aşçılık kursuna gittim hobi olarak 😊 çocukluğumdan beri yapmayı sevdiğim bir şey elimin lezzetide güzeldir fakat okadar dağınığımki kursa gitmeden bir gün önce yaptığım browni kekin içine un yerine nişasta koydum her yeri batırdım annem benim mutfağa olan aşkımı bildiği halde girmemem için elinden geleni yapar 😀 benden beter olamaz durumun ama dene öğrendikçe isteğin artçak 😀

• Hiç denemedim belki ondan beceremiyorum 😄

• Sadece bunları saydığına göre hayal gücün de yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...