Hangi yabancı dizileri önerirsiniz?

Bitirmeye kıyamadığımdan son 2 bölümünü dakika dakika izlediğim dizi maalesef bitti. Yeni bir diziye başlamak istiyorum. Türü fantastik ya da aksiyon olabilir. Konusu sürükleyici, senaryosu tahmin edilemez olursa candır. The Walking dead deki gibi mantıksal hatalar da olmasın. Aşağıya da izlediğim dizileri yazacağım lütfen onlar dışında önerileriniz olsun. Şimdiden Teşekkürler.
Levelinize xper olsun kscanlar.
İzlediklerim:
*Da Vinci's Demon's
*Sherlock
*Grimm
*Fringe
*Vikings
*Game of Thrones
*The Walking Dead

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

• Suits
    Person Of İnterest
    House Of Cards

Listeye bunlarıda ekle. Hangisinden başlarsın bilemem ama üçündede ilk günde 5 bölümü bitireceğini garanti ederim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende the orginals öneririm ama karakterleri tanıman açısından the vampire diareside izlemelisin

1|0
    0|0
    • The vampire diaries i bir kaç bölüm izledim ama çok sarmadı açıkçası the orjinals devamı gibi bir dizi mi yoksa tamamen bağımsız mı?

• 2. Sezon katılan köken vampirlerin hayatı anlatılıyor. Tvd den kesinlikle daha güzel

• teşekkürler şekerim.

Erkekler Ne Diyor 21

• Oz izle la...

1|0
    0|0
  • Oz, banshee, californication, x files, alias, jericho, skins (ingiliz yapımı olan), misfits, sense8, mr. robot, mozart in the jungle, family guy, mad men, the 100, dexter, v 2009 uzaylı dızısı, dr who, nip tuck, 2 Broke Girls (komik eglencelı dizi), scrubs, The Flight of the Conchords (müzikal dizi), it crowd, my name is earl, true blood, How To Make It In America, the 4400, joey, Six Feet Under, friends, nikita (eski ve yeni yapımı var), seinfeld, married with children, Lilyhammer, fargo, supernatural, marco polo, Silicon valley, , legends, into the badlands, Gangland Undercover, graceland, power, quantico, man seeking woman, happyish, humans, tripped, suits

0|0
    0|0
  • the limitless çıktı yeni eğer filminide izlediysen izlemeni tavsiye ederim acayip akıcı filmin devamı niteliğinde zaten

1|0
    0|0
    • filmi izledim konu iyiydi ama sonunu saçma bulmuştum. Dizi daha mantıklıysa izleyebilirim.

• yani dizide de filmdeki olayların devamı gibi ama filmde başrol oynayan bradley cooper dizide ara ara gözüküyor bence güzel bağlamışlar ilk iki bölümü izle zaten kanaat getirirsin

• Yeni başlayan efsane X-Files'ı, Mr. Robot'u,2 Broke girls (komedi) ha birde True Detective'in 1. sezonunu izliyebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • The 100 kesinlikle tavsiyedir.
    ayrıca seni sarar mı bilmiyorum ama pablo escobar'ın ( dünyanın en ünlü mafya babası) hayatını anlatan narcos adlı dizi şu an 1. sezon bitti tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Gossip Girl 😍

1|0
    0|0
  • shameless elbette

1|0
    0|0
  • flash

1|0
    0|0
  • Lie to Me derim

1|0
    0|0
  • Spartaküs. bitti eskidi ama süper ötesi

1|0
    0|0
  • z nation

1|0
    0|0
  • The big bang theory

1|0
    0|0
  • game of thrones

1|0
    0|0
  • Fringe

0|0
    0|0
  • spartacus izle

1|0
    0|0
  • prison break. ilk sezonu mükemmel 2. sezonda fena değil. hala etkisindeyim filmin. kendimi scofield reyiz gibi hissediyom.

0|0
    0|0
  • *Da Vinci's Demon's
    *Sherlock
    *Grimm
    *Fringe
    *Vikings
    *Game of Thrones
    *The Walking Dead

0|0
    0|0
  • Magicians diye yeni bir dizi basladı, belki seversin.
    -Ash vs Evil Dead
    -A Young Doctor's Notebook
    -Black Mirror
    -iZombie
    -Mr. Robot

0|0
    0|0
  • çoğu kişinin dediği en iyi yabancı dizi olarak prison break olablir

0|0
    0|0
  • breaking bad , narcos, limitless

0|0