Bu Resim Türkiyede Yaşamanın Zor Olduğunu Anlatıyormu Size ?

link

diyecek pek bişey yok oy verenler utansın

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• ölmek en iyisi sanırım...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Asgari ücretle 3 çocuklu bir aile düşünelim.

Evi kira çocuk okutuyor, fatura ödüyor, ne yiyor içiyor..?

Geziyor mu?

Ne giyiniyor?

Nasıl yaşıyor? buna yaşamak denirse tabi...

Böyle yaşayabilmek bir mucizedir..

Geliri olmayan yardım alarak bir şey yapabiliyor çevremizde var böyle muhtaç kişiler..

Yardım alanın geliri, asgari ücreti geçer hatta...

Üzücü bir durum.

800 lirayla geçinemeyen vatandaşını kınayan insanları Allaha havale ediyorum... Yazıklar olsun seçene de seçilene de...!

1|1
    0|0
    • hani allah kitap diyorlar ya oy verenler ve yönetenler ! hani kıyamete inanıyolar ya evliya gecinnenler kıyamet günü çok merak ediyorum yatacak yerinizvar mı?acaba

• Yazının tamamını okudum, cidden çok iyi anlatmış Banu Avar.. Umarım öyle olsun, öbür tarafa kalmasın...Teşekkürler :)

• yorumsuz

0|1
    0|0
  • ekmeğin peynirin fiyatı belli dedi adam daha ne desin .. 800 lirayla geçinin

1|2
    0|0
  • Oy verenler utansın bence

1|0
    1|1
  • Adaletini sikeyim dünya.

1|1
    0|1
  • bu karaketerli ! şahıs çok kazanır, harcar hatta biriktirir, kapitalist düşüncenin son günlerdeki en bariz örneğidir, emeği çok güzel sömürür, mutlaka geçmişinde çok sömürülmüştür, vicdansızdır.

1|1
    0|0
  • Herkes halinden şikayetçiyse bu adamları tepemize getiren kimler ben de bunu anlayamadım

1|0
    1|0
  • 800 lira ya ev kirası 500 olan ülkede yasıyoruz

1|1
    0|0
  • Sen vermiyosun ben vermiyorum demek ki aldıkları paradan memnunlar

1|0
    0|1
  • uyan türkiye

1|0
    1|1
  • bence de diyecek bir şey yok. yazık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bundan öncekilerdede aynı tablo vardı ondan öncekilerdede ondan öncekilerdede bundan sonrakilerdede bu tablo olacak ilk defa böyle bişeyle karşılaşıyormuş gibi triplerin anlamı yok

2|2
    0|1
    • doğru söze ne denir

teşekkür edilir

mesele akp değil mesele toplum olarak üstümüzde her gelenin oyunlarını siyasetini yaşatabilmesi

ama tutupta başka sebeblerle şimdi akp var diye saldıranları da ayrıca anlamıyorum

sanki bu hükümetin diğerlerinden çok farkı var

• Hepsi Aynı Bok

• Milletin gözünü açıp bir bakması lazım.Kömürle,Buzdolabı ile oy satan tek ülkeyiz !

Herşey halkta bitiyor ama halkı öyle bir uyuttular ki gözünü açıp görmesi biraz zaman alıcak ama ben inanıyorum elbet bir gün herkes gerçeği görecek.

1|1
    1|0
  • merak etme bu gidişle bölünecek de kalmıcak öyle bir yer.

1|1
    0|0
  • Kesinlikle anlatıyor

Bu adaletsizlik kalkmadığı sürece

Yasal boşluklar doldurulmadığı sürece

Sadece halk umut etmekle yetinir

0|1
    0|0
  • Fazlasıyla anlatıyor.

1|0
    1|0
  • Halinden memnun köleler

1|0
    1|2
  • hangi hükümet siyaset yapmadı ki

bunlar da yapmasın

1|0
    0|0
  • Milletvekili maaşlarını geçtim futbolcu maaşlarına ne diyon bilader?Ülkeye ne yararı var topun kaleye girmesinden.Maç başına 30 milyar para giyim bedava yıllık 1-2 trilyon para.Kuran carpsın futbolcuların kazandığı para helal değil

2|1
    0|0
    • futbol fifaya baglı mail at onlara çalışan annen baban veya sen gecenni 12 sinde maaslarına % 100 zam yapmayı biliyolar futbolculara laf ataagına önce milletvekiline bak terristle görüsürüz.mecliste uyur ne yararı var bu ülkeye ?

Yükleniyor...