Arkadaşlar bir roman yazacağım, İyi bir okuyucu varmı? yazarken gönderebileceğim okuyup yorumlayacak?

Bana yardım edecek birisi çıkar mı? Ben yazdığım kadarını mesaj olarak yollasam şurası olmamış daha yaratıcı düşünelim şöyle yapalım felan destek çıkabilecek kimse var mı? Kitabı bastırınca satışa sunulunca bende size destek çıkarım. Benim için çok önemli cidden, Genel olarak zaten dram hayatım üzerine geçen bir roman olacak?

Güncellemeler:
Güncelllllllllllllllll

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Neden olmasın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şeyi ben de düşünüyorum, mevcut olarak yazdığım bir romanım var. İstersen bana atabilirsin..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Beni yanlış anlama ama genelde güzelse insanlar elestirir cesaretini kırar sen yaz bir hafta sonra aynısını bir daha oku her okuduğunda görüşün değişecektir zaten

0|1
    0|0
    • Öyle oluyor aynen, Okudukça değiştiriyorsun sürekli düzenliyorsun. Hayır alınmam yani beğenilmezse vazgeçebilirim. Yani olacak olacak diye takılmam :)

• Öyle kolay pes edersen olmazki ugrasman gerek bende soğuk kahve tarzında yazıyorum ama şimdilik kimseye gösteriyorum bir ara forum sayfasında yazıyordum bıraktım bana kalınca daha kıymetli oluyorlar hemde düzeltme sansim oluyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Konu cinayet cin peri felan olursa okurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...