Metal müzik dinlemenin yaşı var mıdır?

Metal müzik gelip geçici bir gençlik hevesi midir , yoksa 80 yaşındayken bile zevkle dinlenebilecek bir müzik türü müdür?

0|1
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel olan şeylerin zamanı ve yaşı yoktur. Doksan yaşında bir kişi ölüm döşeğinde bile dinler. Müzik zaten evrenseldir ama metal müzik daha da bir başkadır.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Eski grupların üyelerine bak, hala çatır çatır konser veriyorlar :D Önemli olan kişinin o ruh halini kaybetmemesi bence.

3|0
    0|0
  • Gençlik işi olduğunu düşünmem. Metal müzik günümüzde son demlerine girdi zaten, hakiki dinleyicisi artık yirmili yaşlardan genç değil pek.

2|0
    0|0
  • gelip geçicidir.. 30 undan sonra dinlemeye devam edenler de tek tük, mekanların müdavimi olmuş kişiler felan. çalan gençleri izlemeye gelirler. bu arada o ortamlarda bulunmuş biri olarak söylüyorum çok metal dinlemek, özellikle black metal vs. dinlemek müzik kulağının içine eder. bunu bizzat müzisyen arkadaşlarım söylerlerdi. o yüzden metale çok takılmayın, zaten takılamayacaksınız da bir süre sonra müzik zevkiniz değişecek. ''metal bir bok yapmas en über süper müzik türü kahrolsun yeeaaa :))'' diyen poser arkadaşlara aldırmayın.

1|0
    0|0
  • eskiden her elektro gitar bateri sevişmesinde headbang yapardım artık daha seçiciyim.
    ama nedense hala du hast beni gaza getirir

1|0
    0|0
  • Hayır yaşı yoktur müzik zevkiniz nasılsa onu dinleyin zira Rock festivallerinde 50-60 yaş üzerindeki kişilere rastlamanız oldukça doğaldır

1|0
    0|0
  • 10 yaşındaki insanda dinler, 70 yaşındaki insanda :/

1|0
    0|0
  • Hayır tabi müzik evrenseldir her yaşa kitleye hitap eder zevktir tarzdır

1|0
    0|0
  • niye yaşı olsun eski metal grupların üyeleri hala metal müzikle uğraşıyor mesela

1|0
    0|0
  • Aksine gruplarla birlikte yaşlandıkça tadı daha da artıyor bence.

1|0
    0|0
  • 80 yaşında ki birisine yüksek ve hareketli sesler ağır gelir. Gençken dinlenir, daha sonra kafa kaldırmıyor.

0|0
    0|0
  • Bu işlerin yaşı olmaz. Hayat felsefesi yapmadıkça, kulağınıza hoş gelen her türlü müziği dinlersiniz.

0|0
    0|0
  • Kişilik meselesi :)

1|0
    0|0
  • yoktır, var diyende aklınsıra nah vordır demeye getiriyordur.

1|0
    0|0
  • Arada sırada hala dinlerim ama eskileri, klasikleri. Yeni grupları albümleri takip etmiyorum. İlerleyen yıllarda da tekrardan ilgimin artacağına sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Benim için 2 yıllık bir hevesim olmuştu bence bütün müzik türleri geçici :/

0|0
    0|0
  • Rock-blues varken metal müzik midir?

0|0
    0|0
  • Kafa patlatmaya ötürü bişi diğil o

0|0
    0|0
  • Belki o yaşa gelince zevklerin değişir

0|0
    0|0
  • seviyesi vardır. Takılıp kaldıysan sorundur

0|0
    0|0
  • pentegram dinliyorsan evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• metal müzik bir yaşam tarzıdır çocuklugumda gençliğimde bu tür müziklerle geçti

1|0
    0|0
  • Yani dinlenir tabi ama bence sıklığı tartışılır bir yerden sonra özellikle kulaklıkla falan baş ağrısı yapabilir o yüzden ileri ki yaşlarda dinlemek daha zordur diye düşünüyorum ama tabi çeşitleri var gothic metal falan dinlenebilir

1|0
    0|0
  • Yok,

1|0
    0|0
  • Degil 80 1000 yasima gelsem bile dinlerim

1|0
    0|0
  • Aslaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...