Yazar olmak hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Arkadaşlar kendimi övmek için demiyorum ama yazmaya karşı yeteneğim var (Edebiyata). Ben bunu kullanmak istiyorumda bilgisayar mühendisliği okuyorum ama yazarlığa yönelmekte istiyorum elbette para için yapmak istemiyordum başlarda ama meslek haline getirmekte istiyorum parası iyi mi yani sağlam kitaplar yazıcamı düşünüyorum, güzel senaryolar yazmayı falan. İlerde nasıl bir yol izlemeliyim bilgisi olan yazabilir mi

Birde diğelim güzel bir kitap yazdım baya tutulacak bunu kitapçılara satsam kazanırmıyım filmini çekmek istesem falan. Son olarak devlette sigortalı olarak gözüküyolar mı yazarlar.

Evet sorularım bu kadar :))

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Wattpad e bir bak derim ordan hikayeleri yayinevleri kesfedip kitap yapiyolar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben de işletme okuyorum ve ben de yazarım hemen hemen her konuda. yapman gereken bence kendine önce bir blog sayfası açıp kendini internet aleminde tanıtmak. sonrası gelir zaten inan bana

0|1
    0|0
    • Yorumun için çok teşekkür ederim Sezai Abi açtım bir blog yazıcam :) Senin blogun varsa link atarmısın okumak isterim :) ...

• http://www.sezaiacima.com blog adresim. genelde teknik konularda yazıyorum. ama kategorilerde yazılar diye bir kategori var. oradan yazılarıma göz atabilirsin. herhangi bir desteğim olursa da dilersen mesaj kısmından dilersen ayrı iletişim kanallarından bana ulaşabilirsin. bilgisayar okuyor olman bir anlamda iyi bile olmuş :)

Kızlar Ne Diyor 1

• evde kalır mi bilmemde dul kalabilirler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu denli heves ettiysen yaz bence ve zaten hayatın akışı seni olması gereken yere götürür

0|1
    0|0
Yükleniyor...