Merakla beklenen Alacakaranlık-Şafak vakti sonunda vizyona girdi. Sizin vampir serileriyle aranız nasıl?

Gidip izlemeyi düşünüyor musunuz?Yoksa vampir serilerinden nefret mi ediyorsunuz?Vampir serilerini seviyorsanız en sevdiğiniz seri hangisi?(Dizi,film ya da kitap serisi olabilir)

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Waawawww en sevdiğim film.Büyüleyici.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• vampir dediğinden korkulur aşık olunmaz :D edward çıktı vampirlik bozuldu hacı :D

0|1
    0|0
    • :D aslında bazı seriler Alacakaranlıktan çook çok önce çıkmıştı.Alacakaranlık serisi sayesinde bütün vampir serileri tekrar popüler oldu ve dizileri,filmleri çekilmeye başlandı.Hepsinde de vampir kahramanımız sevdiği kız için herşeyi yapıyor.Örn:En eskileri Anita Blake serisi,Vampir Günlükleri serisi...

• kitaplarını okudum.Şahsen bu tarz kitaptan konu alan filmlerin kitabı yetrince iyi yansıtmadığnı düşünüyorum.Gitmeyi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • vampirlere gıcık oluyom

en güzel kızları götürüyolar

o esas olan varya onu bulursam kafasını kıracam :ı

0|0
    0|0
  • Blade'i severim, adam vampirlerden nefret ediyor çünkü...

0|0
    0|0
  • vampir severim ama guneste yananlari, disko topu gibi parlayanlari değil!

0|1
    0|0
  • En sevdiğim film türlerinden biri.Merakla bekliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• wampir filmlerini sewmezdim ama gerçekten çok başarılı bir film ilk izlediğimde aşık olmuştum filme we en kısa sinemaya gitmem lazım:))

1|0
    0|0
  • pazar günü gidip izlicem meraktayım... hatta toplaşıp hep berabercene gidelim :D

0|0
    0|0
  • ilgimi çekmiyooo

hiç birini de izlemedimm

0|0
    0|1
  • Haftaya gidicem inşallah.Gece Evi serisi çok iyi.

1|0
    0|0
  • İzledim tüm serilerini. Bunu da izliycem.

1|0
    0|0
  • harry potter serisinden sonra twilight kesinlikle tirt

ha fikir almak icin okumadim mi okudumm ama filmini begenmedim

0|0
    0|0
  • Tek basına ızlememde yanımda sağlam bırı varsa

vampir fılmlerını sevıyorum , ben tırstığımda benden daha cok tırsmayacak bırı yanı

0|0
    0|0
    • korku filmi değil ki:)

• benım ızledığım vampır fılmlerı hep kan gövdeyı götüren seylerdı bundan galıba korku dıye düşündüm

• Silentciğimi sevgiyle anıyorum.

Kendisi bu filmi sabırsızlıkla bekliyor. Gece seansına gidip izlicek. Ben de onun yorumuna göre izleyip izlemeyeceğime karar verecem.:)

0|0
    0|0
  • vampire chronicles serisini severim

0|1
    0|0
  • hiç okumadım ve izlemedim..sevmiyorum o tarz şeyleri

0|0
    0|0
  • Kitaplarını daha çok beğeniyorum . filminde aynı lezzeti alamadım ne yazık ki

0|0
    0|0
    • Ben kitapları da çok sevdim filmi de Alacakaranlık'ta pek bi fark yok aslında Vampir Günlükleri serisinin kitap-dizi versiyonlarını düşününce..

Yükleniyor...