Öpüşürken Neden Gözleriniz Kapanır?

Öpüşürken Neden Gözleriniz Kapanır?

Duyulan Heyecan Sebebiyle Artan Adrenalin Seviyesine Bağlı Olarak Gözbebeğinin Büyümesi Sonucu Işığın Gözleri Rahatsız Etmesi Suretiyle Refleks Olarak Yapılan Bir Harekettir. Karanlık Ortamlarda Gözünüzü Kapatmadığınızı Fark Edebilirsiniz.

----------------------------------------------

Yine, Karşı Cinsi Bulamayıp Aynayla, Bazayla, Yorganla, Sabunla ve Yastıkla Öpüşe Öpüşe Gerçeğiyle Karşılaşınca Ne Yapacağını Bilemeyenlere Hitap Eden Bir Açıklamadır.

----------------------------------------------

#Not: Öpüşenler Utanmadan Ankete Katılıp Görüş Bildirsinler Doğru mu? Değil mi? Benim Gibi Öpüşmeyenler Sayenizde İlim İrfan Sahibi Olup Öğrenelim.

-----------------------------------------------

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @pizzaşığı @RenkliRuya

• Evet Doğru.
    50% (14)45% (5)49% (19)Oy Ver
  • Hayır! Gerçek Ama Hayır Doğuştan Muhalefetiz.
    21% (6)9% (1)18% (7)Oy Ver
  • Şöyle ki:
    29% (8)46% (5)33% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• İnsan sadece o anın büyüsüne kendini kaptırıyor. Karanlık da olsa göz kapanır. Duygularla alakalı ışıkla değil.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Alakası yok. Adamın dibindeyken gözümü açınca gülme geliyor bana. :D

1|1
    0|0
  • Hadi ya refleks olduğunu bilmiyordm:/

0|1
    0|0
  • Ben karanlıkta da gözlerimi kapatıyorum.

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum ama istemsiz kapanıyo bence

0|1
    0|0
  • Opusmedigim icin bilemiyorum

0|1
    0|0
  • Gerçekten seven insanların kapattığını söylemişlerdi bana 😯

0|1
    0|0
  • Bence ciddi olunmaz herhalde ya da utançtandır ;pp

0|1
    0|0
  • Daha romantik bence

0|1
    0|0
  • Öpüşmedim. Bilmiyorum. 😶😶

0|0
    0|0
  • Ben kapatmamaktan yanayım her anı görmeliyim neden kapatıp o anı yok sayıyım.

0|0
    0|0
  • Gözlerimi kapatmıyorum öpüşürken 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• asla ben gözlerimi kapadım hiç bir zaman ve kapamamda.. Öpüşmenin zevkini gözlerimlede yaşamam lazım.

0|1
    0|0
  • Uzun zaman oldu öpmeyeli :)

0|1
    0|0
  • Şöyle ki: Öpüşmedim. Ama her defasında gözlerin kapandığını bir yerde duymuştum.

0|1
    0|0
  • Hayaller adriana Lima. Gerçekler Aysel Gürel se ekle oraya. Ha bu arada etiketli sorulara cevap vermem normalde etiketlenenler cevap versin çünkü eig onlardan biri olacak muhtemelen de ben bu soruya cevap verdim içimden geldi.

0|0
    0|0
    • Benim Sorularımda Etiketlenenler Kendi İstekleri İle Etiketlenen Kişiler Sorularım Sizlerinki Gibi Olmadığı İçin Bu 1.

Kim Soru İle İlgili En Mantıklı Cevabı Verirse EİG Onu Seçerim Bu 2.

• 1. Siz benim ne tür sorular sorduğumu biliyormusunuzda sizler gibi diyorsun. 2. Benimde arkadaşlarım var ama ben etiketlemiyorum. 3. Tüm etiketli sorularda eig kişinin tanıdıkları arasından birine gidiyor. Bende ironi yaptım. 4. Cevapta gözleri kapama ile ilgili fikirde beyan etmiştim.

• Ben kapatmiyorum hatta onun gözlerine bakıyorum o esnada. Tabi onun gözleri kapalı oluyor o ayrı :dd

0|1
    0|0
  • aynanın karşısına geçip elinle seviş değişen yüz ifaden gözlerini kapatmaya zorlayacak.

0|1
    0|0
  • Şöyleki : alakası yok bee ben karanlıktada kapatıyom :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...