50 Kalibrelik Silahla Yapılan Muhteşem Deneyi Görmek İster misiniz?

FullMag Ekibi, 50 Kalibrelik Bir Silahla Av Tüfeğinin Namlusuna Ateş Etti. Bakalım Her Zaman Merminin Çıkış Yaptığı Tüfeğin Silahına 50 Kalibrelik Mermi Giriş Yapınca Ne Oluyormuş? :)

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @pizzaşığı @RenkliRuya

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Hep merak etmişimdir şu silahları.. Ölmeden önce yapılacaklar arasında silah kullanmayı öğrenmek, tüfek de olur :P

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Başka bir şey olması beklenemezdi zaten. Pompalının pek bir şansı yok o kadar geniş namlu ile.
    Birde içinde fişek yokmuş. olsaydı daha bir ekşın olurdu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yani doğal olarak patlar da iyi ki birine bişey olmamış :/

0|1
    0|0
  • Silahla ilgili hiç bir şey görmek istemiyorum

0|1
    0|0
    • Şuandan İtibaren Bir Daha Görmezsin.

• Silah biz görmesek yasaklasak bile düşmanlarımız bunu unutmayacaktır bugun ne kadar hümanist olursak olalım dış devlet bize o kadar kinle davranacak Savaşçı olmayan toplumlar diğer toplumların kölesi olmak mecburiyetindedir ya ezilen taraf olursun ya da ezen hükmeden taraf olursun bunun ortası yoktur...

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsana geldimi resmen dağıtır hele başa denk gelirse parçası dahi kalmaz..

0|1
    0|0
  • Bu arka arkaya 10 adamı deler. Ama bu keskin nişancı tüfeğini daha önce bir yerlerde okumuştum çok güçlü bir silahmış. Ben silahın namlusunu büker sanmıştım ama resmen silahın tamamını parçaladı.

0|1
    0|0
  • İnsana gelse yandı :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...