13-18 yaş arası gençlere bir yazı yazmam gerekiyor ama konu bulamadım... Bana fikir verebilir misiniz?

Siz bir dergide ne tür yazılar görmekten hoşlanırdınız?
(terbiyeli doğru dürüst bir konu arıyorum)

1|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Medeniyetin gerçekte ne olduğu hakkında olsun ki gençlerimiz seks ve alkolü medeniyet göstergesi sanmasın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onu bilmem de karikaturlere resimlere cok yer ver yazilari kisa tut yoksa ilgiolerini cekmez okumazlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çarpık kentleşmeye bağlı olarak oyun alanlarının ve sosyalleşecekleri alanların nasıl daraldığını anlatan bir konu üstüne çalışabilirsin...

1|0
    0|0
  • Türkçe'yi düzgün kullanma olabilir. En azından birbirleriyle düzgün konuşmaları yönünde bir yazı olabilir. Kanhkaa, kızaaaağm, vayysss gibi kelimeleri kullanan bir nesilde gelecek göremiyorum malesef.

1|0
    0|0
  • genellikle bu yaş grubundakiler ergenlik döneminde olduğu için sosyal yaşantıları biraz karışıktır. Bu konu üzerinden yazı yazabilirsin.

1|0
    0|0
  • popüler kültür'e bağlı bir şey özellikle olmasın. gençlere genel kültür, tarih vs. sevgisi aşılayabilecek bir yazı yazabilirsin.

1|0
    0|0
  • bence öğretici veya kendine zarar verecek şeylerden uzaklaştıran bir yazı olmalı

1|0
    0|0
  • İnsanın en mutlu olacagi vb gibi birşyler yazmalisinki etkilensinler.

1|0
    0|0
  • Duygu düşünce kontrol alfabesi.

1|0
    0|0
  • Sıradan gündelik oyun, eğitim veya aşk konuşmalarını Bro, babs gibi cümleler kullanıp argo cümleleri erotizm ile birleştirip sadece ucundan dokundurarak anlatabilmelisin. Başka türlü ilgileri çekilmez. Ha son olarak muz yiyip çilek kokması lazım :)

0|0
    0|0
    • :D Yazacağım dergi " erotizim , argo " kelimeleriyle ilgili bir yazıyı hayatta kabul etmez :D

• Yeni nesil diye genelle yapmak doğru değil... Benim tanıdığım yeni nesil sadece bilinçsiz ve eğlence üzerine kurulmuş oyuncaklar gibiler! "Yeni nesil işte ne olacak " diye düşünmek yerine herkes elinden geleni yapmalı. Ve bu derginin amacı da tam olarak bu !

• Sözlerimi yanlış anlamaktan vazgeç ya da ben yanlış anlatmaktan vazgeçeyim :) yeni nesil aman ne olacak demedim zaten onların ilgilerini çekmek zor manasında söyledim. Keza sizin bu yaklaşımınızdan anladığım kadarı ile amacınız ilgi çekerken bir taraftan gerçekleri anlatmak ya da ders vermek nitelikli sanırım konu olarak da hayatı seçtiniz. Lakin çok zor. Yeni nesil her konuda yeterince bilgili iken onların dolu olan bardaklarını boşaltıp yeniden doğru biçimde doldurmaya çalışmak da takdire şayan :) ancak bu konuda daha önce bir çok kez gruplar oluşturmuş çabalamış biri olarak bakış açınızı değiştirip onlardan biri olduğunuzu Onlar gibi düşündüğünüzü onlara öncesin de gösterip sonra sonrasında ise etkileşim halinde iken yanlışları yavaş yavaş Düzeltmelisiniz

• psikoloji

0|0
    0|0
  • Yaz esrar ot kubar kullanımının zararları

0|0
    0|0
  • oyun veya popçular

0|0
    0|0
  • sanki çok sallayacaklar bence boşa uğraşma illa yazıcam diyosan ileride ne gibi zorlukların beklediğini ne foktan bir dünya olduğunu yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• her gencin bir hobisi, yapmaktan hoşlandığı bir aktivitesi olması gerektiği olabilir konu. Örneğin, spor, resim, müzik gibi..

1|0
    0|0
  • Üniversite tercih seçimlerini maaş değil hevesleri ve yetenekleri doğrultusunda yapmaları

1|0
    0|0
  • İnsan ilişkileri ya da insanlar birbirini neden dinlemez tarzı bir şey olur :) Hatta belki aşık olmakla ilgili yaza bilirsin :) O yaşlarda aşırı abartılmasıyla ilgili :) Aileyle ilgili olabilir :)

0|0
    0|0
  • Teknoloji, saygı

0|0
    0|0
  • Ergenliğe giriş ve çıkış evresi olabilir 😄 tam o yaşlar

0|0
    0|0
  • Duygusal açlığı işle psikolojik konular benim alanim

0|0
    0|0
  • Neyı var 13-18 yas arasındakılerın