Allahım neden ya neden :(( ??

Arkadaslar müziğe çok meraklıyım geleceğimde bile müzikle biyere gelmek istiyorum ama ses yok ne yapıcam bilmiyorum 1 aydır şan dersine gidiyorum Müzik olmadan yapamayan biriyim dinlemeden,söylemeden duramıyorum yabancı şarkı söylüyorum...Ama Allahım neden bana güzel bir ses vermedin neden :(( ...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yazılmıs bır besteyeya da sııre yorum verebılıyormusun yanı soyleme bıcımı uydurabılıyormusun

0|0
    0|0
    • Evet müzik kulağım çok iyidir.Dinlediğim müziği sözleri hemen ezberleyebiliyorum..

• soyleme bıcımını bulup muzıgı sonra yapma dusuncesı yanlısmı ? muzıgı nasıl yapıyorsunuz sızde yazarken ensturuman calarakmı

• Hayir kesinlikle yanlis degil ben hep muzigi mirildiniyorum sonra sozlerini uyduruyorum.Enstrumanşu anyok normalde piano caliyorum ama yakinda alicam..

Erkekler Ne Diyor 3

• 1 ay şan dersine gitmekle sesinin güzel olmadığı kanısına varacağını sanmıyorum. Bu yetenekten ziyade, ses terbiyesi ve tekniği ile ilgili bir durum. Sesinin gerçek benliğini ve rengini bulabilmesi için sıkı sıkı, yılmadan ve azimle çalışman gerek diye düşünüyorum. Şan dersleri de zaten sesi eğitmek ve ses tekniğini kavrayabilmek adına var. 1 ayla ak göt, karag*tbelli olmaz yani.

0|0
    0|0
    • Peki çok teşekkür ederim bende 1 ayda bişeyin belli olcagını düşünümüyorum ama işte ...

• Bi sen eksiktin

0|0
    1|1
  • benimde çok güzel bir sesim vardı. şarkıcılık hayalleri ile senelerce yandım tütdüm. sonrasında da hem sesi hem sağlığımı bozdum. detone oldum.

şimdi kurduğum hayallerin bitmesiyle yanıp tutuşuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...