Arkadaşlar zeka sorusu yorun bakalım biraz kafayı?

Çok yağmurlu bir günde gece küçük iki kişilik arabanızla yola devam ediyorsunuz. Yolda bir kulubenin içinde 3 kişi var ve sizi durduruyorlar. Biri çok ağır hasta hastaneye gitmesi gerekiyor. İkincisi bir doktor ama tesadüfki geçen sene sizi ölümden kurtaran bir doktor yani ona minnet borcu hissediyorsunuz.Üçüncüsüde hayallerinizin erkeği /kadını ve aniden aşık oluyorsunuz. Bu durumda davranışınız ne olur nasıl bir mantıkla davranırsınız.

0|0
10|19

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımı borçlu olan doktoru tanıdığım için arabamı ona verirdim hastayı hastaneye götürsün ben arabamı doktoru bulur alırım. Hayatımın erkeği ile de yağmurlu romantik bir akşam geçirip yaptığım fedakarlıkla kendime aşık eder, evimin direği yolunda ilk adımı atardım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Doktor hastayı tedavi etsin ben sevdiğimi yanıma alayım sonra o ikisine taksi tutarım olur biter. Ya da hastadan başlayarak teker teker taşırsın zaman kaybı olsada bişey olmaz. Eig lütfen

1|0
    0|0
  • Belliki doktora güveniyorum, arabayı ona veririm yanına hastayı alıp gitsin diye. Bu sayede hayallerimdekiyle Başbaşa da kalabilirim

2|1
    0|0
  • zeka sorusu falan değil tercih meselesi hastayı alır giderim. yağmurlu bir günde kulübenin içinde kalan kadınla doktor rahat durmaz herkes memnun olur.

1|0
    0|0
  • Arabayı doktora veririm kullansın accık :D Hastayıda alsın götürsün. Bende hatunla baş başa kalayım : )

1|0
    0|0
  • Eve gider evlilik poroğramı seyreder çekirdek çitlerim.

1|0
    0|0
  • Kendim iner ağır hastayı bindirirdim.

1|0
    0|0
  • Hayalimn kadınını doktora verip minnet borcumun kapar hastayıda öldürürüm

1|0
    0|0
  • doktorla hastaya arabayı veririm bende kızla kalırım :D ve ayrıca o doktor ne b0k yemeye yardım etmiyor hastaya :D

1|0
    0|0
    • beğendim ağır hastadır belki yanında aletleri yoktur :)

• doktor sen bu hastaya bak burda ben dolaşıp geliyom sevdiğimle hasta ölmezse gelir alırım :)

• Hahah o da mantıklı ya gez sen 😂

• Basar giderim hiç birini almam 😀😂.

1|0
    0|0
  • doktora arabayı veririm hastayı kurtarması için bende hayatımın aşkıyla beklerim yürürüm v. s

1|0
    0|0
  • hasta olanı kanka

1|0
    0|0
  • İkisini alır birini çeki demirine bağlarım :-)

1|0
    0|0
  • Kizi kucagima doktoru bagaja hastayi koltuga bindirirdim

1|0
    0|0
  • Arabayı doktora bırakırım hastayla hastaneye gider, ben hayallerimin kadınıyla yağmurda ıslanırım...

1|0
    0|0
  • Arabamı hastayı hastaneye götürmesi için doktora veririm.. Kendim de aşık olduğum insanla yağmur altında yürürüm.. ;) bu kadar basit.. ;)

0|0
    0|0
  • ben arabadan inerim doktor ve hasta giderler bende hayatımın aşkı ile mutlu mesut yaşarım

0|0
    0|0
  • Bu soruyu ilk duyduğumda doğru cevabı vermiştim çok zekiyim kahretsin :) arabayı doktora ver hastayı götürsün sana kalan yağmurlu havada aşkınla zaman geçirme keyfisi vurur yüze ifadesi :)

0|0
    0|0
  • Angara 😄

1|0
    0|0
  • Arabayı doktora verip içine ağır hastayı koyarım aşık olduğum kişiyle başbaşa kalırım nasıl qma

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Esra Erol da sordular. Aşık oldugum hatunu kucağıma Yaralıyı yana alirdim

1|0
    0|0
    • doktoru napcan onuda yaralının mı kucağına vercen ayriyrtten sen araba surecen nasıl sevdğini kucaga almayı planlıyosun... :)

• zeka testi? ahahhdgbnjh.
    neyse
    gaza basip klubeye dalar öldüklerinden emin olana kadar tekrar tekrar üzerlerinden gecerim.

1|0
    0|0
  • doktora arabayı sürerdi hastada yanına biner bizde artık arabanın tepesinde biyere sığardık ashdsnffmskm çok zekiyim

1|1
    0|0
  • Yaşlı adamı arabamın yolcu koltuğa alırım, arabamı da doktora teslim ederim, onlar hastaneye giderler. Doktor zaten tanıdığım olduğuna göre arabamı geri verecektir. Hayalimdeki erkekle de baş başa kalırım :)

1|0
    0|0
  • Doktorla hastaya arabayı veririm aşık oldugumla kalirim yeeaah

1|0
    0|0
  • iner sevdiğimin yanında kalırım doktor da hastayı alsın gitsin

1|0
    0|0
  • doktora arabayı verir ve hastayı hastaneye yetiştirmesini söylerdim aşık olduğumun yanında kulübede kalırdım o varsa başka bir şeye ihtiyacım yok :)

0|0
    0|0
  • Hastayı hastaneye götürürüm düşünmeden

1|0
    0|0
  • hastayı doktora emanet eder aşık olduğum kişiyle devam ederim yola :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...