Kitap okur musunuz sever misiniz?

Kitap okur musunuz sever misiniz? Bilgilenmek amaçlı mı zaman geçirmek amaçlı mı okursunuz yada? :)
Kitap okur musunuz sever misiniz ?

0|2
34|46

En İyi Erkek Görüşü

• Sana şiirlerimi duyanlar
    Kitap yap diyor
    Olur mu hiç
    Ben seni herkeslerden saklarken sen seni..
    bir kitapçıda görsen.. hem de bir sürü kitabın arasında
    Kahrolmaz mıyım ben...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kitap benim hayatım gibi bir şey :) Orada beni üzenler yok, kitap karakteriyle yaşıyorum adeta. Kendimi kitabıma kapatıp her şeyi unutabilirim ben.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• Gönül ki, rafta eskiyen kitap misali; Okunacak çok şeyi var ama, bu zamanda okur-yazar yok..
    kimsenin okuyup düşünecek vakti yok...

1|0
    0|0
  • ben bilgilenmek amaçlı okuyurum genelde her kitaptan birşeyler alınması gerektiği kanaatindeyim zevk için kitap okumam

daha 1 ay olmadan 3 kitap bitirdim 4. de biter bugün

1|0
    0|0
  • Her koşulda zamanımı değerlendirmek, kafamı bambaşka bir dünyaya süreklemesi için kitap okurum her zaman. Severek yeni yayınlanmış kitapları kitap ekleri"nden takip ederim.

1|0
    0|0
  • 6 yaşımdan beri kitap okumaya çalışırım. Genelde bilgilenmek amaçlı okurum :)

1|0
    0|0
  • her yaşın ihityaçlarının farklı olmasından yola çıkarak kitap tercihininde yaşa göre değiştiğine inanırım. ben kitap okumaya ortaokulda lisede klasiklerle başlamıştım. sonra 20 li yaşlarda şiir okudum. nazım Hikmet'in üzerine yazar olamayacağını düşündüm. 30 lu yaşlarda roman-tarih kitaplarını tercih ettim. son yıllarımdada hep tarih okuyorum ve okuduğum herşeyin bana gerçek dünyadan yaşanalardan bir şeyler katmasını bekliyorum

1|0
    0|0
  • Çok seviyorum ^^

1|0
    0|0
  • En sevdiğim varlık.

2|0
    0|0
  • Evet çok severim, ama zaman geçirmek amaçlı olan türlerini hiç okumam onun yerine film izlemeyi tercih ederim 😄

1|0
    0|0
  • okurum severım zaman gecırmek ya da bılgılenmek ıcın degıl zevk almak ıcın duygu dunyamı beslemek ıcın okurum

1|0
    0|0
  • Kelime haznem gelişsin diye okurum. Bilmediğim kelimelere denk geldiğimde de onları not alır anlamlarına bakarım. Sözlük gibi hepsini de bir kağıtta toplarım.

1|0
    0|0
  • Severim. Son yıllarda bu lanet olası dünyamdan birazcık da olsada beni uzaklaştıran tek şey kitaplar.

1|0
    0|0
  • Sevmem

1|0
    0|0
  • Yercesine okurum. Vakit geçirmek için değil. Okuduğum her kitabın bana kattığı şeyler var

1|0
    0|0
  • Okurum bilgilenmek amaçlı

1|0
    0|0
  • Kitap hayattır. Her gün okurum. Aşk kitapları dışında her şeyi okurum. Romanları pek tercih etmem. Psikoloji favorimdir.

1|0
    0|0
  • Bilgilenmek amaçlı. tarihede ilgi duyduğumdan hep tarih okudumda şua ara sofie nin dünyası diye bir felsefe kitabına başladım sardı ama hosuma gitti.

1|0
    0|0
  • Eh İşte diyelim septin :)

1|0
    0|0
  • Sevmem sıkıcı

1|0
    0|0
  • Okurum

1|0
    0|0
  • Severim de bu ara okuyamıyorum pek

1|0
    0|0
  • Severim ve okurum

1|0
    0|0
  • okurum :)

1|0
    0|0
  • Sürekli okurum bazı kitaplarımı bilgilenmek için okuyorum genellikle siyaset ve kişisel bazı kitaplarıı vakit geçirmek için

1|0
    0|0
  • Eskiden çok okurdum ama sağlık sorunlarımdan dolayı artık okuyamıyorum : )

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • kıtap okumak sevılmez mı?

1|0
    0|0
  • Bilgi edinmek amaçlı okurum tabi ve severim.

1|0
    0|0
  • Bilgilenmek amaciyla okurum. Edebiyat ogretmeni oldugum icin okumam gerek zaten

1|0
    0|0
  • Bilgi için kitap şart.. ama çok da zevkli bence

1|0
    0|0
  • kitap okumayı sevmem ama okuduğumda bilgilenmek için okurum zamn geçirmek için çok zor be :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 33

• Çok okurum, hele beğendiğim bir şeyse bitene kadar bırakamam. Ne için okuduğumu ben de bilmiyorum sadece bağımlıyım :D :D

1|0
    0|0
  • Sevdiğim için okurum

1|0
    0|0
  • Kitap alırım ama okumam hep uyuyakalrm

1|0
    0|0
  • Okuyorsam bilgilenmek amaçlı okurum, zaman geçirmek için bir şeyler yapmak bana çok saçma geliyor :) Çok sever miyim evet fakat çok okur muyum hayır :) Çünkü dikkat problemim var ve gerçekten beğenmediğim ilgimi çekmeyenleri okuyamıyorum ama kitap kurdu olmak çok isterdim :)

1|0
    0|0
  • severim eğer akıcıysa bırakamam elimden

1|0
    0|0
  • Kitap okumayı seviyorum ama "Neden klasikleri değil de şu fantastik zımbırtıları okuyorsun?" diyenleri sevmiyorum. Arkadaşlar siz boş zamanlarınızda nasıl müzik dinleyip film izleyerek eğleniyorsanız bende o yüzden kitap okuyorum. Size hiç neden bu saçma komedi filmlerini izliyorsun git belgesel izle diyorlar mı? Oh be içimi döktüm. Sağol soruyu soran arkadaşım.

1|0
    0|0
  • Kitap okumaktır insanı var eden okumaktır yarının adı ama ne yazıkki ülkemiz adına ne eski yazarlar kadar zengin kalem nede o derin okuyuculardan eser yok.

1|0
    0|0
  • Kitap okumayı severim

1|0
    0|0
  • sevmiyorum ıyy ama okuyorum

1|0
    0|0
  • aşk romanı okurum

1|0
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Sureklı okuyan biri değilim ama arada bir esiyor bir esiyor maşallah hemen bitiriyorum kitabı ;)

1|0
    0|0
  • Elimden geldiğince.

1|0
    0|0
  • Kitap okumayı çok severim. Bilgilenmek amaçlı da zaman geçirmek amaçlı da okurum.

1|0
    0|0
  • bol bol :)

1|0
    0|0
  • Severim. Güzel vakit geçiriyor. Verimli bir hobi

1|0
    0|0
  • Genelde zevk amaçlı polisiye romanları.

1|0
    0|0
  • Çok severim

1|0
    0|0
  • Okurum, severim

1|0
    0|0
  • Zevk alıyorum okumak 'tan

1|0
    0|0
  • 1 ayda 1 kitap falan