Sizi gerçekten etkileyen bir kitap önerirmisiniz? sevgilime hediye etmeyi düşünüyorum?

sizi gerçekten etkileyen bir kitap önerirmisiniz? sevgilime hediye etmeyi düşünüyorum

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Türkistan geceleri. Yemin ediyorum sana tekrar tekrar tekrar yine yeni yeniden basik olur. Ask ve mücadele dolu. Erkeklerin bile sıkılmadan okuyacaklari bir kitap. Okudukca her sayfasinda sana yeniden asik olacak sevgisi artacak. bir dene eger dedigim cikmazsa gel ben burdayim ne dersen de. Bir erkegin kadini (Dogu Türkistanli kadin) icin cektigi cileleri ve onu düsmanlarinin (Çin) elinden kurtarmak icin yaptigi amansiz mücadele. 10 kere okusam bikmam. Daha ne diim. Sevgiliye hediye edilebilecek en müthis kitap. Okurken duygulanacak sevgilin. Ama bence sen de oku onu

0|0
    0|0
    • Aynen kardesim ta kendisi. Asla pisman olmazsin ne aldigina ne okuduguna. Ben sevgililere hep bunu öneriyorum. Gercekten erkegi kiza daha da baglayan bir kitap. Okuyunca anlicaksin ne demek istedigimi. Ask icin verilen mücadelenin en iyi anlatikdigi kitaplardan biri. Ve %50 yasanmis %50 kurgu. Hani çin dogu türkistanlilari katlediyor ya

• Erkek aglamaz belki ama sen okurken aglarsin. Erkek te ya aglar ya asiri duygulanir...

En İyi Kız Görüşü

• sana teslim oldum :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bana ikimizi anlat

0|0
    0|0
  • ne tür okumayı seviyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eğer Yaşarsam-Gayle Forman

0|0
    0|0
  • İçimdeki şeytan

0|0
    0|0
  • uçurtma avcısı- kafes

0|0
    0|0
  • Tarık Tufan- Bir Adam Girdi Şehre Koşarak.
    Alper Canıgüz- Babalar ve Rencide Ruhlar

0|0
    0|0
  • dorian gray'in portresi

0|0
    0|0
  • Senden önce ben

0|0
    0|0
  • Sabahattin ali-kürk mantolu madonna

0|0
    0|0