Piston aşağı indi............................

Videoyu izledimde bişi anlamadım ne demek istiyo nesi komik yolcular ne anlamış :D biri anlatabilirmi piston aşağı indi

Güncellemeler:

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• alev almakla alakasi yok orada adamin dedigi piston motor parcasidir motordaki bir nevi akciger gibidir sen nasil nefes alirken akcigerinle havayi cekersin oda pistonla havayi cekip cektigi havayi sikistirip atesler ve disari atar motorun calismasi icin gereken ana parcadir pistonun asagi inmesi icin motor blogunun patlamsi gerekir ki heralde oyle oldu ama yolcular icin tehlikeli bir durum yok bosuna ortaligi ayaga kaldirdi

0|0
    0|0
    • Ne salladin be. Sofor orada sadece ''STOP ASAGİ'' demek istemis kedisi de acikladi

• dostum sallamakla alakasi yok stop asagi ile piston asagi indi arasinda fark var motordan anlamadigin belli ha biz gormedik motora ne oldugunu o ayri konu ama her yerde piston asagi dustu diye geciyor piston asagi dustu olayini acikladim ha birde hic bir sofor en odunu bile stop asagi diye bir tabir kullanmaz

Erkekler Ne Diyor 11

• hangi video ?

0|0
    0|0
  • Öncelikle o adamın başına 2 yıl önce aynı olay başından geçmiş ve arabası alev almış, bu yüzden adam yine paniklemiş orada da stop aşağı diyor ve panikliyor kendi kendine acaba diyor yine mi araba alev alacak panik yaşıyor ve yolculara yansıyor bu durumu bu yüzden ortaya komik bir an çıkıyor.

0|0
    0|0
  • hiç güleceğim yoktu o ne hız

biz okullarda bu kadar hızlı yangın ve deprep tatbikatları bile yapmazdık millet bomba sanınca birbirini eziyordu

g*t korkusu böyle bişey

0|0
    0|0
  • Arkadaş bunu demek istiyor sanırım:)

link

Bu da benim sorduğum soru;)

link

0|0
    0|0
  • bizde izlesek kesin iki kelamım olurdu hakkında ama eklememişsin linki

0|0
    0|0
  • hangi video?

0|0
    0|0
  • dinlememişsin .. demekki önce iyi dinlemeliyiz. o haberi yapan öküzde dinlememiş. "stop inin aşağı" diyor şöför

0|0
    0|0
  • efendim geldim? :)

0|0
    0|0
  • orada ki sürü psikolojisine güleceksin beyb

detaylara takılma

0|0
    0|0
  • stop aşagı in diyor o :))

0|0
    0|0
  • Soforle yandaki kadinin 1-2 sn'lik bakismasina gulemiyorsan olebilirsin senin piston asagi inmis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...