Bugün ne yedim biliyormusunuz? 😈😈😈😈😈?

Yengeç, akrep, ördek, mürekkep balığı, kanguru veee karides 👌👌
bu çin mutfağı bir harika yaaa başta duyduğumda iğrendim yok artık falan dedim ama yedikten sonra tadına doyamadım gerçekten ☺️
Siz hiç yediniz mı o kültürden bu tür yemekleri? Bence hemen denemelisiniz 😏😏

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Afıyet olsun kanks

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ölmek istemiyosan bunları yiceksin deseler "getir getir silahı getir sık kafama sen direk" derim ıyyyy

1|0
    0|0
    • Ama sadece etini yediğin için o asıl hayvanın tipini zaten görmüyorsun o yüzden iğrenilecek bir durum yok ve gayet lezzetli :)

• Yinede yemem güzelim iskender ya da kokoreç uykuluk varken akrep eti nedir be ıyy

• Kokoreçi severim ama mantıklı düşünüldüğü zaman kokoreç daha iğrenç aslında

Erkekler Ne Diyor 9

• bilmiyom

0|0
    0|0
  • afiyet olsun :)

0|0
    0|0
  • Akrep yemen hoş olmamış. Artık git Çin'de yaşa bence. :)

0|0
    0|0
    • Hı bu arada, Kanguru hariç diğerleri Türkiye'de de bulunan ve bilinen etler zaten. Hatta ben çok güzel yengeç ve karides pişiririm ki, parmaklarını yersin.

• Eeee tamam yazdım ama gidip çin'de yemedim ya. Nedemeye çalıştım ki sen anlamadım

• Boş ver bea. Afiyet olsun; şifalar olsun...

• Akrep ve ördek yemiştim

0|0
    0|0
  • çinliler kalabalık yemek yetmiyor mecburen onları iyiyorlar beni delimi düdükledi iyeyim ya :)

0|0
    0|0
  • yaa bir git. anam onlar ney öyle. karides ördek ve hadi yengeci anlayabildim.

0|0
    0|0
  • Afiyet olsun

0|0
    0|0
  • Aferin sanaaa👏 (kamyoncu abi)

0|0
    0|0
  • Aferim başka bişey bulamadın mı yemeye :D

0|0
    0|0
    • Başka birşey bulsam bile yemem bundan sonra. Çiğköfte iskender adana kebab falan hikaye yani çok basit kalıyor bunlar :D

• Ohh en güzeli bende geçenlerde haşlanmış kurbağa bacağı ve kızarmış salyangoz yedim birazda tuz..

• Sanada tavsiye ederim kesinlikle ye :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Şimdi de bizi yemeye mi geldin 😕

0|0
    0|0
  • Bence çok kokuyor ben yiyemedim :( tadına dahi bakıp yanına yaklasamadim

0|0
    0|0
  • karides severim ❤
    çinlilerin sadece nuddeln seviyorum bide yengec chipsini baskada birsey denemedm ztn 😄😊

0|0
    0|0
  • Gözümün alamadığı yiyecekleri midem hiç almaz. :|

0|0
    0|0
  • Kanguru mu

0|0
    0|0
  • yılan balığı yedim ve balıktan soğudum

0|0
    0|0
Yükleniyor...