Starbucks Kültür'ünü bilenler bakabilir mi 😄 ?

Arkadaslar ben daha hic starbucksa gitmedim ama termoslarını görüp cok beğeniyorum. Bir Çocuğunuz dalga gecicek ama nasıl alıcam ordan? 😂 girdiğimde görünüyo mu termoslar ordan alıp kasaya mı gidicem yoksa garsona mı söyleyip garson verip ödemeyi orda mı yapıcam bilenler aydınlatırsa cok sevinirim 😄

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kahveyi çok sever, Starbucks kavesini bir o kadar sevmem :D ama yönlendirme konusunda da herkes çok daha yanlış taraflara çekmiş konuyu...

Termos, kupa, bardak vs ürünlerin durduğu apayrı bir raf vardır genelde göze çarpacak bir yerde.
    Oradan istediğin ürünü seçip, kasaya geçip ödemesini yapabilirsin...

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Girdiğinde görürsün zaten alıp kasaya geç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Termos ney? Karton bardakları demiyorsun umarım :/

1|0
    0|0
  • Self Servis Merak Etme ve Çekinme Abartılacak Bir Yer Değil Bizim Bazı Özenti Türkler Yabancılar B*k Satsın B*k Alırlar. Siparişini Görevliye Söyle Al Kasa da Öde.

0|0
    0|0
  • orda göz önünde biyerde var alıp ödemesini yapıyorsun 7saat falan sıcak tutuyo kırmızı çelik olanı

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim bilmem ama normal olarak kasanın yanında bir yerlerde olduğnu tahmin ediyorum saygılar...

0|0
    0|0
  • Ordaki adama git söyle sonra o bir kağıda yazıp arkadaşına verecek diğeri hazırlayacak sonra isminle seslenecek sana white chocolate mocha yı tavsiye ederim bu arada

0|0
    0|0
  • Boş vakitlerde giderseniz yardımcı olurlar. Sütü nasıl isittigini falan konuşmuştuk bir defa makinenin. Kasacak bir durum yok yani :)

0|0
    0|0
  • al git kasaya ben bunu almak istiyorum de bu kadar kasmaya ne gerek var

0|0
    0|0
  • bir taka benzemiyor kahveleri la xd

0|0
    0|0
  • Ya zaten ortamı dolaşabiliyorsun. Termosu alırsın kasaya gidersin. Ha termos kendi alabileceğin yerde değilse ordaki çalışan personelden rica edip yine satın alabilirsin.

0|0
    0|0
  • oraya gidince sorarsın bu termoslar ne kadar diye ayıp birşey yok ki ortada :D

0|0
    0|0
  • MacBook'u olmayanları Starbucks'a almıyorlarmış.

0|1
    0|0
  • kulturu de varmıs, kap tezgahtan arkana bakmadan kosmaya basla

0|0
    0|0
  • bence gitme otur evinde iç kahveni

0|0
    0|0
  • Gir termos alacaktım de genelde kasanın karşısı felan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Canim onlar acikta durur. alip kasaya gec kasada halletsinler. kasma yani :D

0|0
    0|0
  • al kasaya git

0|0
    0|0
  • Rahat ol kankaya kasma boşver kafana göre takıl

0|0
    0|0
  • Tr de ki Starbucks lar da garson mu var aa

0|0
    0|0
  • Starbucks self servis. İçeriye girince büyük bir kitaplık gibi bölümde bir sürü termos var. Bir tanesini alıp kasaya ödeme yapabilirsiniz. Şimdiden güle güle kullanın

0|0
    0|0
Yükleniyor...