Kapat

Kitap okumak hakkında?

Çok kitap okuyanlar hakkında ne düşünüyorsunuz acep

Güncellemeler:
Türkiyede kitap okuma özellikle gençlerde arttı galiba ne dersiniz

0|0
133

En İyi Kız Görüşü

• Bende dediğin kategoriye girenlerdenim valla kendim hakkımda çok olumlu düşünüyorum bir de şu sıralar tatildeyim 2 günde bir kitap bitiyor (Sayfa sayısı ortalama 400-450) Bence herkes okumalı kitabın türü onemli değil cidden yorumlarda gördüm kitap okuyanla okumayan arasında fark oluyor illa gidip dünya klasiklerini okumak zorunda değilsiniz kitap okurken zevk almalısınız kendinizi şartladırıp sıkıcı kitap okumamalı insan :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çok severim kulturlu bilgili. Bakış açısı değişik farklı yönleri gorebilen geniş çaplı kişi olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• Kelime hazneleri çok geniştir, olumlu şeyler düşünürum😊

0|0
    0|0
  • Hayal gücü çok geniştir o kimsenin

0|0
    0|0
  • Bilgili ve mantıklı

0|0
    0|0
  • bende onlardan biriyim ve çok okuyan insanlarla konuşmaktan daha çok keyif alırım okuduğu kategori pek önemli değil ama okuyan ve okumayan arasında çok fark var

0|0
    0|0
  • Hiç de artmadı. Okudukları saçma sapan kitapları kitaptan sayıyorlar. Yarısı resim kocaman yazılı aşk kitaplarını okusalar ne okumasalar ne

0|0
    0|0
  • Canım kendim 😊

1|0
    0|0
  • Valla çok iyi bir alışkanlık insana her şeyi katıyor zaten belli oluyor toplumda kitap okuyup okumayanlar arasındaki fark

0|0
    0|0
  • Ben çok okurum okuyan insanları da severim

0|0
    0|0
  • O kişilerden biri ben oluyorum, sıradan insanlarız bizde değişik gözle bakmayın pls

0|0
    0|0
  • Bookworm

0|0
    0|0
  • Benim gibi olduklarını

0|0
    0|0
  • kitap okumak faydalıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayal dünyası geniş birisi diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Çok severim kendilerini. Onlarla muhabbet ederken, muhabbetin ortalarında bir " es " olmaz. Akıcı bir şekilde devam eder. Dediğim gibi, onları seviyoruz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...