Oyunculuğa yeteneğimin olup olmadığın nasıl anlarım?

Küçüklükten beri oyunculuğa karşı ayrı bir ilgim var ama aldığım hiç eğitim yok ve yeteneğimin olup olmadığını nasıl anlarım gerçekten çok istiyorum yaşım da 18 ama üniversiteyi farklı bir bölümde okuyorum hobi olarak yapmak istiyorum aslında yeteneğim var bence ama bilemiyorum yine de internetten replik bulup o karakteri kendi başıma mı canlandırsam yardımcı olur musunuz?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ajansa yazıl. Yeteneğin olduğunu düşünüyorsan kesin vardır. Hobi değil asıl işin de olabilir geç değil. Ajansa yazıl yoksa pişman olursun. Sen gibi yeteneği nerden bulucaz biz? Türkiyeyi bu yetenekten mahrum bırakma, yoksa hakkımı helal etmem

1|0
    0|0
    • Yeteneginin oldugunu düsünüp komik duruma düsenlere ne diyorsun😂 dıs görünüsümle ilgili bikac degisiklik yapıp yazılırım ajansa tesekkür ederim😊

En İyi Kız Görüşü

• İnternetten replik, senaryo flan bul. onlara çalış
    Güzel bir ajansa kaydol.
    Gerisi gelir zaten canm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bunun cevabını en iyi bu işi bilenler verebilir. Bu yüzden bir kursa gitmeni öneririm. :) Birde kendinin nasıl olduğunu görmek istiyorsan bilgisayar kamerasını aç ve bir tiyatro oyununu oyna ve o videoyu kaydedip izle :) Böylece kendini de az çok bir görmüş ne de iyi ne de kötü anlamış olursun. :)

0|0
    0|0
  • Amatör klipler cek

0|0
    0|0
  • Tiyatro bölümüne falan git okulda.

0|0
    0|0
  • baskaları gormesı lazım

0|0
    0|0
  • bir kursa git söylerler

0|0
    0|0
  • Git bir yere

0|0
    0|0
  • Nette bunla ilgili eğitim tarzı videolar mutlaka vardır onları yapabiliyor musun kendini test edebilirsn.

0|0
    0|0
  • kolay kolay numara yapaniliyorsan misal ağlamak gibi ya da bir şeyi birine inandırmaya çalıştırmak değilde sen kendini konuşurken herkes sana hayran hayran dinliyorsa yeteneklisindir

0|0
    0|0
    • Evet bunları denedim insanları kendime inandırabiliyorum yalan söylerken kafamda senaryoyu cok güzel yazar ve oynarım aglama konusuna gelince bazen ruh halime göre degisebiliyo ama yalandan agladıgım da oldu

• Yarın gel senetyo hazır 1300 TL ahi dahil

• 😂😂

• bir dizide figüran olabilirsin arka sokaklar mesela

0|0
    0|0
    • Herkesi figuran olarak kabul ederler mi ayrıca figuran sadece ekranda görünür yetenegimi böyle kesfedemem ki

• Ajans bizim Avrupa yakasında bu İşler bende oynadım arka sokaklarda sen dediğimi yap

• Peki tesekkürler

• mülakata girerek :D

0|0
    0|0
  • Cok iyi düşünüyosun aferim zarifliyine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Oyuncu olarak heralde

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar 4 yıllık sözlüm var ve az öz cinsel yaşamımız var iliski olmasa bile. Prezervatif sürekli kullanırız. Prezervatif alym mı ddi al dedim yanıma geldiğinde cuzdanından tek ve biraz yıpranmış prz. Çıkardı bnde anladım sonra bunalttım abiyle denk geldik beraber gidekim alalım dedi banada verdi bitane dedi sen yanlış anlıcaksun diye de söyleyemedim dedi 5 6 ay oldu dedi sevgisinden hic şüphe etmemiştim bunca yılda hep ayrılmak istrfiysem ayrılmadı saniye konusnanazlık yapmayız sürekli görüşürüz ağladığını bilirim karşımda o günde sürekli sarılmak İstedi falan simdi ayrılalum diyorum ayrılmıyo kacırırım diyo kendine yedireniyorumda kurana yemin ederim diyo nspayım bilmiyorum su yıllarca onun sayesinde ayrılmadık hep ayrılcaksam engelledi beni ve aşırı kıskanç biri soru soramadım buraya yazdm

0|0
    0|0
  • Bende böyle birşey olduğunu hissettim ve 3 aydır tiyatro kursuna gidiyorum. Ağustos gibi sınavla konservatuara geçmeyi planliyorum.

0|0
    0|0
  • bende istiyorum ve oyunculuk okumak istiyorum ama kazanırsam falan belkide olmuycak :(

0|0
    0|0
  • aynada kendi kendine caliss cok zevkli olur becee :)

0|0
    0|0
  • Neden olmayalım?
    Sen. yap biz değerlendirelim

0|0
    0|0
  • ajanslarda şansını dene

0|0
    0|0
Yükleniyor...