Death note/tokyo ghoul bunlar anime mi manga mı?

Death note/tokyo ghoul bunlar anime mi manga mı? detayyy

Güncellemeler:
anime/manga önerir misiniz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• ikisi de. manga dediğin çizgi roman gibi oluyor animeler bu mangaların filme çevrilmiş hali

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Anime ama mangalarıda var.

0|0
    0|0
    • arasındaki fark ne oluyo

• Yanlış olabilir ama bildiğim kadarıyla manga çizim , daha anlayabileceğin sağdan sola doğru okunulan çizim dergisi gibi düşünebilirsin.
      Anime açıp izlediğin çizgi film olarak düşün.

• Death note anime

0|0
    0|0
  • ikiside hem mangası hem animesi var death note un animesinin ilk sezonunu öneririm

0|0
    0|0
    • ya anime izliyorum death note u da izledim ama anime ve manga arasındaki fark kafamı karıştırdı. çünkü arkadaşa anime izliyorum dedim hangisi dedi death note dedim hee manga o dedi

• aynen bak bende senin dediğin gibi biliyodum da manga dergi olan diye. ama izlediğim şeye manga deyince karıştırdım çünkü izlediğim animee :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Manga esasen, ama sonradan animesi yapılmıştır.

0|0
    0|0
  • Anime Tokyo ghoul keşke 3, serisi çıksa 😢😢😢😢😢

0|0
    0|0
    • ilk sezondaki keyfi vermedi bana 2. sezonda ama çizimleri süperdi görüntü kalitesi falan

• sitenin bozukmuş? ben kötü demedim şöyle demek istedim mesela ilk sezon 10/10 puan versem 2. sezon 10/7 bir puan verirdim. çünkü o yaratığa dönüşme sürecine alışmaya çalışması falan ilk sezonda süperdi

• Yok canım ne yanlış anlaması ben çok seviyorum da ondan ama ben ikinci sezonda çok sevdim senin görüşün evet değişim konusunda çok iyiydi 1. sezon

Yükleniyor...