Bir kitap tavsiye eder misiniz? Bu kitabı tavsiye edicek kadar sevmenizin sebebi nedir?

Bir kitap tavsiye eder misiniz? Bu kitabı tavsiye edicek kadar sevmenizin sebebi nedir?

1|0
10|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ömrümün sona ermesine çok zaman kalmadı. Çocukluğumdan beri her vesileyle koşa koşa ve büyük bir hevesle kavil mahalline varıyorum. Şimdiye kadar orada kimseyle karşılaşamadım. Randevu gerçek; ama faydasız.

http://i.hizliresim.com/3YZBMM.jpg

0|1
    0|0
    • Teşekkürler payşatığın bölüm için, mutlaka bakıcam...

Kızlar Ne Diyor 10

• Senden önce ben-Aslında bu kitapta romantizm biraz hafif kalmış fakat mesaj içeren o kadar fazla düşünce vardı ki.. ağır bir dramı vardı. Son sayfalarda gözlerimden yaş eksik olmadı😞
    Ateşböceği yolu-Ben dostluğa önem veren bir insanımdır, bu tür güzel arkadaşlık hikayelerini severim. İki en yakın arkadaşın hikayesi.14 yaşında tanıştıklarından itibaren neredeyse bir ömür sürmüş arkadaşlığını anlatıyordu. Bu kitabın içinde her duyguyu tattım. Boğazım düğümlendi, hıçkırıklara boğuldum..

0|1
    0|0
    • Bir hayat muhasebesi gibi, eminim dediğin gibi öğrenilecek çok şey vardır... teşekkürler...

• Kürk Mantolu Madonna. Çok sevdim ve sonunda ağladım kitabın. Nedeni içinde yürekten daha doğru bir ifade ile kendimden bir şeyler bulmamdı. Aslında okuduğum kitapların çoğunda kendimden birtakım parçalar bulurum fakat bu kitap sevmeyi imtihan olarak zorlayıcı bir biçimde ele aldığı için gerçekçi gelmişti.

0|1
    0|0
    • Çok sağol, güzel anlatmışsın hislerini, iyi bir okuyucu olduğun burdan belli, evde var bu kitap bir ele alıyım ben onu...

• Düzenli okuyucuyum. Onları yaşamak lazım. Zira yaşamayanlar kitaplardaki dünyaları çok farklı sanıyor. Bilmediğimize hep düşmandık biz. Arada sırada burada da okuduğum kitapları paylaşmayı düşünüyorum. Yorum yaparsanız çok mutlu olurum. Sizin de çok etkilendiğiniz kitaplar oluyorsa paylaşabilirsiniz benimle.

• Stephen King Sadist, korku ve gerilim tarzım olmamasına rağmen ben bu kitabı çok sevmiştim.

0|1
    0|0
  • Bir psikiyatristin gizli defteri. Akıcı ve hoş bir kitaptı.

0|1
    0|0
  • Hakan Günday-AZ

0|1
    0|0
  • Kahran tazeoğlu Aşkla kal.
    Çok güzel ve konusu içeriği akıcı yaşanmıs gercek

0|1
    0|0
  • Erkek dublajı, eroin, beyinsiz adam.

0|1
    0|0
  • Alper Canıgüz- Oğullar ve Rencide Ruhlar. Okurken 5 yaşındaki bir çocuğun böyle cümleler kuruyor olduğunu hayal etmek bile beni çok güldürdü ve mutlu etti. Daha o yaştan okulun gereksiz oldupunu düşünmeye başlamış, önünde cinayet işlenmesine rağmen bir yetişkinin bile olamayacağı kadar soğukkanlı olmuş ve polis amcalarına bir güzel ifade vermişti. Sonra ise evinde gayet güzel bir uyku çekmişti. Psikolojisi açısından kötü olsa bile bahsi geçen velet benden daha eğlenceliydi. Kesinlikle tavsiye ederim. :)

0|0
    0|0
  • aylak adam - yusuf atılgan belki biraz klişe gelecek bu söyleyeceğim ama herkesin kendini göreceğin emin olduğum bir kitap

0|0
    0|0
  • Serenad-Cok surukleyıcı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çizgili pijamalı çocuk çünkü ilk defa bir kitap beni sonuna geldiğimde gözlerimi doldurdu. Çok güzel yalın sade bir anlatımı var bir çırpıda bitiyor. 9 yaşında ki bir çocuk gözünden olaylar anlatılıyor ama asla 9 yaşındaki bir çocuk için uygun değil ayrıca filmide bir o kadar etkilidir

0|1
    0|0
  • John Fante'nin tüm eserleri ama özellikle Toza Sor.
    Neden tavsiye ederim diye soracaksan benim olmayı hep arzuladığım bir karakterin anıları kusursuz biçimde anlatılır çoğu kişi bilmez bu yazarı ama benim için ilah gibidir öyle yazan başkasıyla da karşılaşmadım.

0|0
    0|0
    • Gayet ilgi çekici, araştırıcam... Toza Sor.. tşklr...

• Rica ederim filmi de var izle istersen derim ama kitabın yerini tutmaz
      Not:O kitabı okumak değil yemek istiyorum :D

Yükleniyor...