Hikaye, Masal, Roman vs Yazan Var mı?

Amatörcede olsa bir şeyler yazan ya da yazmaya çalışan var mı?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şu anda bir roman yazıyorum. Kardeşim. Amatörce değil. Bittikten sonra piyasaya çıkartıcam.

0|1
    0|0
    • Gerçekten çok güzel. Amatörce karalamaya başladım. Yazıp yazıp siliyorum. Bazen saçma bazen güzel geliyor. Denemeye devam. Rahatlıyorum bu yetiyor

• benim için değil kendin için yapıyorsun. Geliştiğini görmen için. Yazılarında başarılar kardeşim.

• Teşekkür ederim her şey için

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben deneme yazıyorum.

0|2
    0|0
  • Bence olarak yazdim hikaye

0|1
    0|0
  • + senaryo

Yaziyorum

0|1
    0|0
    • güzelmiş. hep merak etmişimdir senaryo nasıl yazılır diye

• Hayir yazmiyom

0|1
    0|0
  • Bir ara yaziyordum.. Ama bu aralar telasdan biraktim. Bu yaz da birsey yapamam, düğün telasindan.. Ama bir gün bitirip cikaracagim o kitabi.. Yoksa gözüm acik gider.

0|1
    0|0
  • dersim gereği yazıyorum

0|1
    0|0
  • Eskiden yazardın

0|1
    0|0
  • Beeen yaziyorum :)

0|1
    0|0
  • Ben yazıyorum

0|1
    0|0
  • Ben watpadda yazıyorum. Tutan hikayelerimde var ama ne olur bilmem. Yazar olmak güzel bence :)

0|1
    0|0
    • Watpadda ne oluyor?

• Çok güzel bir şey teşekkür ederim merak ettim başka buna benzer uygulama site vs var mı?

• Watpadda nasıl bulabilirim yazdıklarını? Merak Ettim nasıl oluyor görmem lazım

Erkekler Ne Diyor 6

• Özellikle lise hayatımda çok heveslenmiştim. Asya uluslarının geçmişte birbirleri ile olan ilişkileri ve tarihi hakkında bir kitap yazacaktım. Ancak nasip olmadı. Kitap yazmak için deli gibi araştırmak, bilgi sahibi olmak bir de imla ve yazım kurallarını yalayıp yutmuş olmak gerekir.

0|1
    0|0
    • içimde bir ukte olarak kaldı bir şeyler var aklımda yazıp çizmek istiyorum zihnimdekileri insanlarla paylaşmanın bir yolu olarak görüyorum. nasıl yapıcam onu araştırıyorum

• Hayır yazamıyorum

0|1
    0|0
  • deneme yazdım

0|1
    0|0
  • Amatörce okuyorum , yazmaya sıra gelir mi , gerçi şiir yazmıştım birkaç tane.

0|1
    0|0
  • hikaye denemiştim yıllar önce

0|1
    0|0
  • evet var

0|1
    0|0
Yükleniyor...