The Walking Dead-Yürüyen Ölüler

Dizisinin yayınlanmış tüm bölümlerini, Türkçe altyazılı olarak

indirebileceğim bir site var mı?

Aradım bulamadım, link paylaşırsanız sevinirim.

Herkesi artılıyorum. Teşekkür ederim. :)

Güncellemeler:
Her pazartesi dizimag'de kaçırmadan izliyorum.Bir arşiv delisi olarak, benim derdim arşivlemek.

Amazon.com'dan baktım yurtdışında boxseti çıkmış, bizde daha çıkmadı galiba... :)
Arkadaşlar, hepinize önerileriniz için teşekkür ederim, dünden beri uykusuz olduğum için biraz uyuduktan sonra göz atıcam hepsine. :)

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• buradan diziyi indir link

altyazılar da burada link

ben genelde bunları kullanıyorum...

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim uasara.

torrent olayını çözememiş biri olarak deneyecem yine de... :)

• İlk sezon ilk bölümden itibaren indirmeye başladım. Teşekkür ederim. :)

• bölüm bölüm zor olabilir. sezon olarak topluca indirmek daha zahmetsiz

Kızlar Ne Diyor 8

• şöyle yap realplayer ya da IDM tarzı bişey kur dizimage gir videoyu başlatınca sağ üst köşede download tarzı bişey çıkıyo tıkla ona iner ordanda arşivleyebilirsin

0|1
    0|0
    • dediğine benzer bir firefox eklentisi var da, part part indir, sonra o partları birleştir,

uzun iş geldi bana o biraz.

• real player kurdum, hiçbişeyin çıktığı yok, teşekkür ederim yine de, en iyisi torrent galiba öyle görünüyor. :)

• tabii ki öyle herkesin yapısı, takıntıları farklı:)

• Dizimagde indirme vardı bir ara. Hala bazı dizilerde var belki onda da vardır.

0|1
    0|0
  • aa bilen varsa söylesin evett süper olur

0|1
    0|0
  • O diziyi bir kaç kişiden daha duydum nasıl güzel mi ?

0|1
    0|0
  • ne gerek var ki indirmeye

0|1
    0|0
    • bkz. Güncelleme. :)

• alemsiniz kızlar, ikinize de teşekkür ederim. :)

• Benim de öyle bir derdim var. Hatta geniş bir arşiv için 2 terabaytlık harddisk düşünüyorum hem anime hem film hem de dizi arşivlemek için. Keza şarkılar için de bir 10-15 gb yer e ihtiyacım var :D

• Soruyu takipteyim.:)

0|1
    0|0
  • Bence her şey Rick'in yoğun bakımda ki ruyası :(

0|1
    0|0
  • dizi-mag de var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• önce bir torrent programı yükle. benim önereceğim "bitcomet"dir.

en iyi torrent siteleri;

thepiratebay en iyisidir. erişim yasağı olduğundan şu adresle bağlanamazsın: thepiratebay.se

ama istersen google arama sonuçlarında "the pirate bay "yazdığın zaman karşına çıkan bu siteyi"Bu sayfanın çevirisini yap" diye işaretle. ben bu yöntemi kullanmam. sitenin ip adresiyle bağlanırım. o da şu: link her türlü girer. bunla da bağlanamazsan şunu denersin. sitenin ingiltereden erişimi link

ikinci en iyi site iso hunt dır. link bu da ücretsizdir. üstteki siteden bulamadığım çoğu şeyi buradan bulurum.

üçüncü link dir. bu da ücretsizdir. iyi sitedir.

bunların haricinde şunları önerebilirim:

link

link (çok sağlam rip grubudur)

link

link

link

bunlar yeter herhalde :)

bir sorun olursa söyle yardımcı olurum

0|1
    0|0
  • IDM indir önce Internet download manager. Daha sonra yabancı dizi izle veya dizi mag gir. İzler gibi aç üstte otomatik IDM butonu çıkar, bu şekilde her izleyeceğin partı indir dosyala. Sezon1 Bölüm1 diye klasörle. Ben böyle yapıyorum.

0|1
    0|0
  • link sezon 1

link sezon 2

bir de altyazi lazim divxplanet ten

0|1
    0|0
  • Hacı dizimag.com yardır buraya. Bütün sezonları var. istersen hd açıyosun , istersen alt yazı dilini değiştiriyorsun.

0|1
    0|0
  • bende birçok dizinin arşivi mevcuttur 720p olarak ve arşiv istiyorsan thepiratebaydan indir bütün bölümlerini bulabilirsin yaklaşk 800mb ile 1.5gb arasında değişiyor kaliteside gayet hoş

0|1
    0|0
  • yabancı dizi izle den orbit programını kullanarak indirebilirsin.Ben hepsini bu şekilde arşivledim

0|1
    0|0
  • dizi-mag dan indirerek arşivle;)

0|1
    0|0
  • bende bir ara aradımda bayağı bulamadım divxplanet e bir göz at genede.

ben altyazısınız halini bulmuştum ama altyazıyı ayrı indirip filme gömmek gerekiyordu uğraşmak istemedim sen istersen yap ben senden alırım :D

0|1
    0|0
  • İzleme izlersen bağımlı olursun yapma bunu kendine benim çektiğimi çekme ben izledimde noldu 4 sezon hala çekilmiyo sinir sistemim çöktü :(

0|1
    0|0
  • Dizi süper izlemelisin :D

0|1
    0|0
  • link ben bütün sezonu izledim buradan sen de izle çok sevdim bir dizi

0|1
    0|0
  • www.isohunt.com adlı torrent sitesinden indirebilirsin.

0|1
    0|0
  • bnde arşivi var ama ing altyazı olmazmı

0|1
    0|0
  • dizimag , Rick satmadı Zenci kızı helal ricke , since 2010 wallking dead :D

0|1
    0|0
  • ben dizihdtv.com'dan hd izliyorum heralde indirme yapılıyor o siteden.

0|1
    0|0
  • internet download manager yoluyla yabancıdiziizle.com adresinden istediğin her diziyi indirebilirsin

0|1
    0|0
  • myrls.me buyur kardeş ister patlı indir ister tek link çok hızlı linkler var

0|1
    0|0
  • indirme izle. d&r da box disk setti var dı

0|1
    0|0
  • baktım ama yok

0|1
    0|0
  • İndirme kardeşim Dizimagda sorunsuz izlersin.İndirme yerini bilmiyorum kusura bakma.

0|1
    0|0
Yükleniyor...