Sinema mı tiyatro mu?

hangisini daha çok seviyorsunuz hangisinde daha çok emek sarf edildiğini düşünüyorsunuz? 10 dakika boyunca ayaklarından asılı bir şekilde rolünü sergileyen oyuncudan sonra ben tiyatro diyorum

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen tiyatroya gittim bence tiyatro usta oyuncular olmadımı olmuyor be abi.Hiç sevmedim inan.Sinemada her şeyi kusursuz yapıyorlar bu konuda sinema iyi ama tiyatrodaki doğallıkta hiç bir yerde yok.Bilemedim ki şimdi...

Sinema diyorum hep ek olarak orda sevgilinle rahat davranabiliyorsun ;)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Tiyatroya uzun zamandır gitmiyordum ama Ben Bertolt Brecht oyunuyla profesyonel işleri ne kadar özlediğimi hatırladım. Ama hep tiyatro izlerken eksik olan birşeyler hissederim.

Sinema diyorum. Her ne kadar tiyatro sinemanın temeli olsa da estetik açıdan sinemanın evrimi tiyatrodan apayrı bir noktaya geldi. Sinemanın büyüsü çok farklı.

2|0
    0|1
  • Tiyatro severim haftasonu iki oyuna gittim hatta o derece=) zengin mutfagi cok guzeldi=) katiliyorum sana yani=) bu arada bu senin okul numaran mi? Hep sorucam unutuyorum?

0|0
    0|0
  • Sürekli takip edemesem de tiyatro oyuncularının oynadığı filmleri ve dizileri izledim. Fark büyük. Tiyatrocular daha başarılı çünkü kameraya değil izleyiciye karşı oynayarak pişiyorlar diye düşünüyorum. Hangi dizileri diye soracak olursan inan ki adını bile hatırlamıyorum dizilerin :) ( dur hatırladım Behzat Ç. bir de aşklı bir dizi vardı adı yer gök aşkmıydı neydi bir de bihter-beylül dizisi vardı :D )

0|0
    0|0
  • Tiyatro tabiki... Bir defasında oyuncunun biri diğerini kemerle dövdü ve tekme ile sahneden aşağı atmıştı. En önden izliyordum. Adam sahneden uçtu ve ayaklarımın dibine düştü. Sinemada da henuz başıma gelmedi böyle bir şey.

0|0
    0|0
  • yanımda nişanlım olursa sinema olmazsa tiyatro çok seviyorum tiyatroyu üni. okurken bende 4 yılımı vermiştim tuaf güzel bir duygu seyretmekte sergilemekte

0|0
    0|0
  • tiyatro severim ama sinemaya daha cok emek sarfedilir... aynı sahne yüz defa cekılır gece gunduz calısılır yıl harcanır..

0|0
    0|0
  • tiyatro gerçekten emek harcanan bir şey. sinema onun kadar değil. sinema da bir çok görsel şey bilgisayarla yapılabiliniyor. ama tiyatro kadar emek harcanmıyor. ki tiyatro kültürlü biri olmanda baya etkili. ve devlet tiyatrosuna gidersen diksiyonunda düzeliyor. yani bir çok yararı var bence tiyatronun. oyum tiyatroya.

0|0
    0|0
  • Tabikide tiyatro çok gitmem ama :)

0|0
    0|0
  • Tiyatrodan birşey anlamıyorum.Sinema benlik sanırım

0|0
    0|0
  • ikisininde yeri ayrıdır

0|0
    0|0
  • Tiyatro emeğin kavrulduğu güzel ortam canlı ve direk insana işleyen sanat bu aralar astık yakında Haldun Dormen de telafi ederiz

0|0
    0|0
  • Türkiyede 2 side yok. Ama yabancı sinema geliyor bir şekilde, yabancı tiyatro gelse onada gideriz:)

Sİnemaaaaaaa tabiki. Tiyatro çok derin bir sanat ama bizdekiler müsamere:)

0|0
    0|0
  • ikisininde yeri ayrı fakat tiyatro daha hoş

0|0
    0|0
  • sinema

0|0
    0|0
  • sinema tabikide

0|0
    0|0
  • belgesel :D

0|0
    0|0
  • Sinema daha zevkli, tiyatro daha etkileyici.

0|0
    0|0
  • sinema daha iyi oluyor:)

0|0
    0|0
  • Tiyatro daha hos bence , sinemada uykum geliyor ,

0|0
    0|0
  • tiyatro güzeldir

0|0
    0|0
  • Sinema

0|0
    0|0
  • "Tiyatro" diyenlerin %90'ı en son ne zaman tiyatroya gittiğini hatırlamıyordur.

Sinema bana daha çok uTorrent'i hatırlatıyor. O yüzden, tiyatro.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben sinemayı çok seviyorum ve allah nasip ederse ya denizde ölmek istiyorum veya bir sinema salonunda :) ama tiyatronun yeri bende ayrı.Belki çok tiyatroya gitmediğimiz için bence onun yeri bende özel ve ayrı.Tiyatro benim için daha zevkli ve ayrıca ben müzikalleride çok seviyorum :) ve gidebilirseniz şansınız olursa kesinlikle Phanthom of the Operanın müzikaline gidin.Hayatımda gittiğim zevk aldığım en güzel gösterilerden biriydi.

0|0
    0|0
  • Sinemaya giderim severim de fakat tiyatronun bir emek oyunu olduğunu düşündüğümden tiyatroları daha çok severim. Sonuçta onlar onca kişinin karşısında o heyecanla oyunlarını sergiliyorlar çok büyük emek var ortada bu görmezlikten gelinemez..

1|0
    0|0
  • sinema kesinlikle:)

0|0
    0|0
  • kesinlikle tiyatro onun sıcaklıgı sinemada yok

0|0
    0|0
  • tiyatro daha zor ama zerre kadar haz etmem,sevmem,gitmem

sinema işte..

0|0
    0|0