Anathema mı Radiyorhead mi? KizlarSoruyor.com Pink Floyd'un veliahtını seçiyor...

Bir önceki anket link sonuçlarına göre devam ediyoruz... Şimdi de zamanı yakalıyoruz:

Pink Floyd'un veliahtı sizce kim günümüzde?

Bu ankette yanlıyım. Zeppelin'e yapılanları atlattım.

"Anathema mı, çüş, Nubar Terziyan!" diyorum ben ve oyumu açık ara Radiyorhead'e atıyorum...

Sakin bir seçim olmayabilir. Neşenize göre...

• Anathema
    20% (1)33% (2)27% (3)Oy Ver
  • Radiyorhead
    80% (4)67% (4)73% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
öehyorum.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Ikisi de Pink Floyd ile kiyaslanamaz,veliahti da olamaz bence.Ama ikisinden birini sececeksem Radiyorhead den yana hakkimi kullaniyorum..

0|0
    0|0
  • 'I wish I was special' sözü içime işlemiştir. Thom Yorke diyorum. <3.

0|0
    0|0
  • Ne açıdan karşılaştırdığımızı merak ettim. Ha bir de ikisini toplasan bir Pink Floyd etmez derim. Lanet gitsin anathema konserine gittiğim güne diyorum. Ergen doluydu ya la.

1|0
    0|1
    • yaaaeeevet de böyle bir kanı oluşmuş bulunuyor. ilkokul öğretmenimin çocuğu kadar sevmem anathema'yı.

bi müzik tarzını sevmek ayrı bi şey; alternatifliği en çok sevilen grup yatırohey bence günümüzde.

konser haberine en çok heyecanlanacağım grup an itibariyle.

• boşuna expert olmayan insan (saygılar)

Erkekler Ne Diyor 6

• r a d i o h e a d'i seçecektim lakin, site hatasından ötürü radyatör gibi yazılması tüm isteğimi aldı, götürdü.

0|0
    0|0
  • Radyo kafa yazayım madem :)) Hiç hazzetmem radyohedden.

Lakin Anathema bambaşka bir grup Pink Floyd'la çok bi alakası yok gibi sanki. Depresiflik konusunda karşılaştırıyorsak tamam ama başka türlü olmaz.

0|0
    0|0
  • A ve B den başka bi' şey demeye hakkımız yoksa; B diyorum...Varsa; Caesar'a katılıyorum.

0|0
    0|0
    • dream theater'ı aynı ligde düşünmüyorum ben. ibo'nun oğlu ido'nun kaya çilingiroğlu'nun veliahtı olması gibi geliyor bana. tenks enivey.

• Pink Floyd'un yanında ikisinin de esamesi okunmaz ikisi de veliaht olamaz dostum zorlama bence :)

0|1
    0|0
  • Afedersiniz ama ikisinden de bir sap olmaz... Dream Theater var iken de kimse PF veliahtı olamaz.

0|0
    0|0
    • Ne işin var bu saatte yahu?

• Sound-Müziksel anlamda demiyorum ki zaten... Öyle bir karşılaştırma yapmaya kalkarsak Anathema ve Radiyorhead'de PF' ile alakası olmadığını anlarız. Pink Floyd'un şeriatını devam ettiren grup zaten yok. Orayı bir kere geçelim.

Progresiflik babında konuştum ben. Neo Pink Floyd olabilirler.

• haklısın. kelimenin anlamına saplamak istemem, ama veliaht manasını karşılamıyor, karşılama eğilimleri ya da güdüleri de yok. r.'in var diyemeyiz, onların da kendi alemleri var... floyd'un o dönem gençliğine yaptığını şimdi r. yapıyor ganaatindeyim ben.

• İkisi de ergen grubu

0|0
    0|0
Yükleniyor...