Sigmund Freud kitapları okuyanlar var mı?

Arast1rmak istemiyorum okuyanlar varsa cevap bekliyorum sizlerden..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Kendin gözlemle ilişkileri ( gerek bu siteden gerek sosyal hayatından ) daha faydalı olacaktır inan..

Olayın çok derinine inmeye gerek yok..

Hareketlerin nedenini bulmak hem zor hem zaman kaybı...Hangi hareketin ne gibi sonuçlar doğuracağını tahmin edecek bilgiye sahip olmak hem yeterli hem akıllıca geliyor bana.

0|0
    0|0
  • oidipus kompleksi...

Vurucu konusunu yazdım sana ama asla anahtarı değil bu adamın çalışmalarının. Nevroz üzerine çalışmaları var. Fakat öyle roman gibi okuyamazsın her tarafı kaynaklara atıflarla doludur. En iyi kaynaklar veren yazarlardandır. Çok eski bilgilere kadar iner ve gününe o bilgiyi getirip entegrasyona çalışan değişik bir kişidir.

0|0
    0|0
  • Psikanaliz yöntemlerini gördükten sonra okumaktan vazgeçtim, ben kafamı rahatlatmak için kitap okuyan birisiyim dahada bulandırmak için değil :D

0|0
    0|0
  • Alanım gereği okumuştum. "Düşlerin Yorumu" adlı kitabını okudum.Kitapta rüyayı gören kişinin uyanık hayatı ve psikolojisi üzerinden incelenmesi anlatılmaktadır...

0|0
    0|0
  • Ben okudum tam 600 sayfa ve şunu anladım bu adam herşeyi cinselliğe bağlıyor. Ve psikanalizin babası ama günümüzde bir çok tezini çürüttüler.

0|0
    0|0
  • Hayır hiç okumadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• psikoloji dersi gördüklerimden biliyorum her ne kadar tutulmasa da özellikle şu "bilinçaltındaki bastırılmış duygular." konusunda katılıyorum...

0|0
    0|0
  • Otur oku. Yok öyle hazıra konmak. Googlelamaya bile üşenmişsin.

0|0
    0|0
    • yok ya bakt1m asl1nda da okuyan varsa daha derin bi bilgi elde ederim düsüncesiyle sordum:)üsengeçligim üzerimde bugün dogru diyorsun..

Yükleniyor...