3 yıldır keman çalıyorum?

3 senedir keman çalıyorum arkadaşlar. Şu an 1 ve 3. Pozisyon çalıyorum. Daha ne kadar süre çalmalıyım öğrenmek içn? Kemanı cidden çok seviyorum.Özellikle dneyimli arkadaşların yorumunu merak ediyorum

Güncellemeler:
Umarım çok sağolun 😄

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öğrenmek asla bitmez. Hele 3 senede hiç bitmez. Kemanda virtüoz bile olsan öğrenmen bitmez. Her gün yeni parçalar öğrenirsin. Sakın ama sakın ben kemanı çözdüm diyerek kemanı bırakma!

0|0
    0|0
    • Bu arada belirteyim 8 yaşından beri piyano çalıyorum dolayısıyla müzik eğitimi konusuyla içli dışlıyım.

• Rica ederim umarım müzik yolculuğunda istediklerini yaparsın :-)

• Umarım 😄

Erkekler Ne Diyor 4

• Keman çalmayı Öğrenmek çok uzun soluklu bir iştir çünkü perde yok,

0|0
    0|0
  • 2 yıl falan daha zaman lazım

0|0
    0|0
  • Deneyimli değilim . Görüşüm afferin :)) boş durmaktan iyi bir şeylerle ilgilenmen.

0|0
    0|0
  • ben olsam 3 senemi kemana vermişim zten deyip başka enstürümanları öğrenmeye çalışırdım

0|0
    0|0
    • Keman sabır isteyen bir enstrüman. Gitar olsa 3 sene fazla bile ama keman çok farklı

• İşte tam anlamıyla hakim değilim. Yani hala öğrenme sürecindeyim

• hmm ne diyelim o zaman inşallah tam anlamıyla hakim olursun bir gün

Kızlar Ne Diyor 2

• 3sene fazla deilmi... Pozisyonlar icin. Ben 5sene egitim aldim 1senenin tamaminda butun pozisyonlarda caliyordum

0|0
    0|0
    • Bilmem bn haftada bir alıyorum dersi. Bazen böyle sınav haftası olduğu zaman erteleyip hafta içine atoyorz dersi falan
      bir de tam emin olmak istiyorz tüm pozisyonlardan biraz temkinli gidiyoruz :)
      Hangi pozisyonları çalıyosun?

• Günde 1 saat çalışıyorum. Siz ne kadar zamanınızı ayırıyodunz günde?

• Ben hergun en az 2saat calardim 5saate kadar tabi ogretmenimle birlikte. Sinavlarimiz konserlerimiz olurdu. Orkestrayla falan calardik, 5senem boyle gecti ama 5senenin sonunda biraktim yazik oldu emeklerime

• Deneyim yok ama Çelloyu çok seviyorum ondan çıkan ses bni rahatlatiyo. Çok anlamsız oldu ama paylaşmak istedim. d

0|0
    0|0
    • Bence de çellonun sesi çok iyi. İnt de dolaşan 2 adam var çello çalan micheal jackson un şarkısını çalan. Süperlerdi

• Smooth criminal-viyolonsel yazıyo

• Fırsat olursa dinlerim

Yükleniyor...