Yazı yazmayı seviyormusunuz?

Mesela ufakta olsa aklınıza gelen bir sözü not alır mısınız?

Çıkartacağım kitaptan bir kaç alıntı...
Yazı yazmayı seviyormusunuz?

1|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben duygularımı şiir yazarak saklıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Severim :))

0|1
    0|0
  • Yazarım. O yazma anı gelince yazmazsam çatlarim. Şimdi oturup şunu yazıyım dersem yazamam. Onun bir anı var 😊

0|1
    0|0
  • Çook severim. Birkaç defter bitirmişliğim var :)

0|1
    0|0
  • Ne zaman moralim bozulsa ve kimsenin beni anlamayacağını düşünsem kalemi alırım elime

0|1
    0|0
  • Yazmaya bayılırım. Sevdiğim sözleri not aldığım bir kaç defterim var. Benim yazdıklarımda var içerisinde. Bu en yeni yazım;

''Soğuk bir uyku damladı gözlerine, sıcak nefesine karışan derin hırıltılar yükseldi boğazından. Üşüyen parmakları kıvrıldı, bir kez daha esti üzerinden rüzgar. Vicdansız bir gecenin koynunda, tüm uzuvlarının titrediğini hissetti. Gözlerini kapadı, hayalleri eritsin istedi ruhuna örülmüş buzları. Yenilginin verdiği hırsta boğuldu. Hayallerine pusu kurmuş bu gece, güneş tenini aydınlatın caya dek bir enkaz bırakacaktı ondan geriye.''

0|0
    0|0
  • Ee tabiiki yazmadan olmaz kaybolur anılar

0|1
    0|0
  • Tabii ki dee.. Edebiyata asigim ben.. Hatta liselerarsi siir yarismasinda Turkiye de ist. temsilen ucuncu oldum.. (Gecen sene) netten bakabilirsiniz..
    "Yazi yazmak. Mutlaka daha once yazilmis yazilari taklit etmekle baslar. Bu ayip bir hal degildir.. Cocuklar da baskalrini taklit ederek ilk soze baslamazlar mi?"
    (Taherul Matem)

0|0
    0|0
    • Yazı yazmanın taklitle başlayacağı kısmı şahsi fikrim olarak kabul etmiyorum :))
      İnsan yazı yazarken kendisinden bir parça koyuyor kağıt parçasına ve buda en saf bir biçimde olmalı. İlk başlarda Kötü yazabilir insan fakat yazdıkça güzelleşir yazı :) taklit ederek değil

• Taherul Matem in bu sozu cok hosuma gider yalniz soyle de bisey var.. Taklitten ziyade ben bunu kendi icimde ilhamla ozdeslestirdim okudukca zenginlesmez mi insan? Baskalarinin fikirlerini okuayarak kendi yasam gelsefesini ve dunya gorsunu ortaya koyar.. Ve sonra bunlarin kendisine hissettirdikleri neticesinde kaleme doker.. Yani uslubu farklidir.. Siz uslup olarak bakmissiniz olaya.. Ben ilhama inaniyirum yani sozu kopyalamak gbi gelse de size somut bakmayalim soze.. Yani benzetmesi bile bunubacikca ortaya koyar.. Kucuk cocuk baskalarindan ogrenir kelimeleri ama kendi ustune katar bir seyler ve zamnla kendi ozgunlugunu kor ortaya..

• Heh tamam bu sefer oldu bu sefer katılıyorum size

• Evet cok severim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...