İnsanlar ne derece korkunç olabiliyorlar sizce?

İnsanlar ne derece korkunç olabiliyorlar sizce ?Mesela bu ortaçağ da kullanılan bir işkence aleti.. Ne olduğunu resimden zaten açıkça görüyorsunuz..
Bunu bugün bir soru da paylaştım. Bu soruyu açmakta ordan aklıma geldi. Bu da kafa ezici.. Kafasını yerleştirdikten sonra bastırıyorsunuz ve gerisi...
Bu da zina yapan kadınların , erkeklerin göğüslerine iz bırakmak için kullanılıyor. Genelde kızdırılarak göğüs kopana kadar kullanılıyor.
Bunu açıklamama gerek yok sanırsam..

Bunların hepsi orta çağda kullanılan birer ölüm makinesi.. O zaman da ki insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ve su ustune oturtmali aletler hic temizlenmiyor. Yani eger iskenceden kurtulan, kacan falan olursa enfeksiyondan oluyor. Bunu da öyle okumustum yazayim dedim :)

Insanlara gelirsek, dogruyu soylemek gerekirse 2 yasinda bir bebege tecavuz edilen bu devirde bu aletler bana göre az bile gelir. Ordaki suclulularin işlediği suc ağırlıklarını bilemem

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kan dondurucu. .. ama su var bunlar ciddi anlamda caydırıcı. ozgecan in katilini oturtsalardi o kazığa bir daha kim cesaret ederdi tecavüz e?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayalgucleri iyi calisiyormus. burada amac karsidakine ceza vermek degildir. insanlar uzerine dusmanlar uzerine korku yaymaktir

1|0
    0|0
  • Sadece o zamanın yöntemleri mi korkunç ki? Şu an yapılmıyor mu? Ha böyle, ha şöyle. Gözümüzün direkt görmemesi yapılmadığı anlamına gelmiyor ki. O zamanının insanları hakkında net bir görüşüm yok. Herkes aynı değil sonuçta. İnsanların pek değiştiğini de düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • İnsanlar düşünemicemiz kadar acımasız olabilirler. insan değiller ki

1|0
    0|0
Yükleniyor...