Ağlayarak okuduğunuz bir kitap var mı?

Ağlayarak okuduğunuz ya da sonunda ağladığınız bir kitap oldu mu?
Şeker Portakalı, her okuduğumda beni ağlatan romandır.

0|2
19|15

En İyi Erkek Görüşü

• Senden önce ben.

2|0
    0|0
    • Jojo Moyes hiç okumadığım yazarlardan. İnceleyeceğim kitabı, teşekkürler :)

• Zevk aldım hanımefendi :) İyi geceler...

• Bilmukabele ;) Sana da iyi geceler..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Leyla ile Mecnun. Babası derdinden kurtulsun diye kabeye dua etmeye götürür, mecnun aksine derdi artsın diye dua eder.
    "Ya Rab belayı aşk ile kıl aşina beni
    Bir dem belayı aşktan etme cüda beni."

Çöllerde canavrları dost edinir kocası ölen Leyla Mecnunu çölde arar bulur, ama mecnun Leylayı tanımaz, çünkü aşık aşkını bedenden, candan öteye tşımış, aşıklar tahtına vezir etmiş. ona "Leyla benim içimdedir, sen kimsin?" (Beyit hatırımda değil) der. Leyla anlar ama hasret Leylayı yakar dünnyadan alır. Bunu duyan Mecnun Leylanın mezarına gelir,
    "YaRab bana cismü can gerekmez
    Canansız cihan gerekmez."
    der ve ölür ne parçalaxı beni.

0|0
    0|0
    • Mezarın toprağına sarılıp ölür. Beni çok etkiledi birde, Tom Gordon'a Aşık Olan Kız romanında ormanda kaybolan kızın dikenlerin rasın düşmesi etkiledi, o zaman kızım yeni doğmuştu.

• Öyle bir sıralama yapmayı düşünmedim açıkcası.. olabilir denenebilir tabii..
      Teşekkürler, iyi günler :)

• Tekrar teşekkür ederim sizede iyi günler dilerim.

• Bin Muhteşem Güneş
    İlk ve tek...

1|0
    0|0
  • Bukre. tamamen olmasada bir kısmında bişiler olmuştu 😊

1|0
    0|0
  • pamuk prenses ve yedi cüceleri okurken salya sümük ağlamıştım

1|0
    0|0
  • Ağlatan ve romantik kitablardan uzak dururum beynimi uyuşturuyor sağlıklı düşünmemi engelliyor daha çok alice harikalar diyarında okurum şaka tabikide psikoloji ve felsefe okurum.

1|0
    0|0
    • Psikoloji okuyorsan, ağlamanın rahatlattığını ve zaman zaman bir kitaba ağlamanın o kadar kötü olmayabileceği fikrine katılırsın belki :)

• Altı milyar insan var ve bu altı milyar psikoloji demek yani herkes farklıdır ben ağlamayı sevmiyorum bana kendimi kötü hissettiriyor, aşk romanlarına karşı büyük bir zaafım var o yüzden uzak duruyorum.

• Ağlamayanı zorlamıyoruz zaten :) Görüş için teşekkürler

• Bukre.. Benim icin cok anlamli seyler vardi icinde

1|0
    0|0
  • Yok :/ Bu ara pek kitap okuyamadım. Okusam da ağlamam gerçi.

1|0
    0|0
  • Sefiller 'in sonu

1|0
    0|0
  • hayır yok

1|0
    0|0
  • Evet oldu..

0|0
    0|0
  • çocuk kalbi müthiş bir kitaptır

1|0
    0|0
    • Evet ben de ağlayarak okumuştum. Tekrar okumayı planlıyorum, bakalım 25yıl önceki tadı alacak mıyım :)

• Gazete okurum ;))

0|0
    0|0
    • Ağlayarak mı :D

• Amin..
      Herkes neler döndüğünün farkında ama çoğu ekonomik sebeplerle kılını kıpırdatmıyor.
      Bu sebeple ülkedeki çoğu insana kin besliyorum. Farklı görüşte oldukları için değil, kişisel çıkarlarını daha çok düşündükleri için...
      Neyse... görüş için teşekkürler bu arada

• Ben teşekkür ederim

• Yok.

0|0
    0|0
  • Şeker portakalını aldım 20 sayfa okuyup bıraktım geçen. Yani işim vardı. Üzerinden zaman geçince de başlamadm tekrardan. İyi hatırlattın başlayim ona ben. Benimde ağlayarak okuduğum kitapta Kürk Mantolu Madonnadır. Hemen okumalısın okumadıysan

1|0
    0|0
    • Baştan başlayarak oku eğer ara verdiysen..
      Kürk Mantolu Madonna'yı okudum yıllaaar önce, tekrar okuyacağım :)

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...