Bizim okuldan bir kız Aamir Khan'ın daveti üzerine film çekimlerine gitti, sinir oldum ne yapmalıyım?

Nasıl olduğunu bilmiyorum. Mektup falan yazmış. Adam da cevap vermiş, kırmamış filminim çekimlerine çağırmış Hindistan'da. Kalıcağı yeri falan ayarlamış. Hep irtibatta kalıcaklarmış. Sinema benim hayatım ve insanların pat diye başarıyı yakalamalarına sinir oluyorum. Herkes o kız ordan yürür diyor. Zaten ukala gıcık birşey.

Güncellemeler:
" Gizem ibak " twitter. Kız burda zaten resimlerinr bakarsınız görürsünüz aamir khanla resimlerini.

0|1
14|8

En İyi Erkek Görüşü

• Lan dünyadaki tek ünlü Aamir mi sende yaz başkalarına

0|0
    0|0
    • Ama nereye postalayacağımı bilmiyorum. Hem de aamir khan kişilik olarak da saygıdeğer bir insan. Ben de severdim onu.

• O zaman ben de. Buldum sen ben aamir khan.3 idiots 2 😄

• Aptal degilim ben :D
      Bana daha aksiyonlu birşeyler lazım Mesela Paul Walkerın yerine oynayabilirim :)

En İyi Kız Görüşü

• Düzmece bunlr

0|0
    0|0
    • Değil yaaa bir araştırsana googleda şimdi kızın linkini atmıyım atıp olur 😄

• Kızı gördüm ondan bir cacık olmaz

• Ya ben de bu şanssızlık varken kızla aamir khan efsane ikili olur.20 film çekerler. Sonra kız bollywoodun en gözde kadın aktrisi olur. Hatta hollywooda gider oscar alır.😄😄

Erkekler Ne Diyor 7

• Kıskanma takdir et kanks

0|0
    0|0
  • kız da bu değil mi :)

filmhafizasi.com/.../akhan1.jpg

0|0
    0|0
  • Bence kıskanmak yerine onun adına mutlu olmalısın. Eminim, bayağı bir uğraş göstermiştir. Emeğinin karşılığını almış olması sevindirici...

0|0
    0|0
  • Olum seni bırak benim için burkuldu lan.

0|0
    0|0
    • Yaa murat bozla tanış, yalınla tanış, kerem bursinle falan tanış. Aamir khan nedir? Kız direkt zirveden başlamış 😄😄

• Gel bizde film çekelim ona inat ünlü yaparım seni bende sinemacı sayılırım :)

0|0
    0|0
  • Helal olsun ama kız başarmış😅

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kıskanma ne olur, çalış senin de olur adsfsvvssvx

0|0
    0|0
    • Çalışmadıki mektup yazdı.

• Bu adama ölüyorum benn ya. s. s. ss.

0|0
    0|0
    • Acaba mektubu nereye postalamış kız. Biz de ulaşamaz mıyız? Belki de kaderimiz değişir.

• Kaderımız nıye degişsin.. d amir khan aşık olup hınt nufusuna aldıracak degıl ya... d

• Yaaa filmlerinde oynayabiliriz ama.😄

• Kiskanc djsgdjd

0|0
    0|0
  • Eğer başarılı olmak istiyorsan insanların elde ettikleri başarıları kıskanma mutlu ol.

0|0
    0|0
  • Ohahahahahahhahahahah " tepkim aynı böyle oldu kanka

0|0
    0|0
    • Benim de öyle olmuştu. Googleda ararsan görürsün. Aamir khan üniversite öğrencisinin mektubuna cevap verdi diye haberler vardı bissürü. Offff

• Ya s. ktir et gitsin onun başarısının ya da kaybının sana getireceği bir şey yok. Sen kendi hayatına bak kıskanıp kendi kendini yeme.

• Şanslıymış valla 😊

0|0
    0|0
  • İnsanların elde etmiş olduğu başarıyı asla kıskanmamalısın ya. Ne kadar kolay ya da zor elde etmiş olsa da. Bu seni bir yere taşımaz

0|0
    0|0
  • Sinema benim de hayatım ve onu baska insanlardan (yani sinemayi ) kiskanman normal, durumu anladim. Ben de sinir olurdum ama düşününce bu kizi tanidigin icin mutlu olabilirsin. Çünkü bu kiz bir seyler basarmis. Sen de sevdiğin bir yonetmene mektup yazmayi dene. Bana ilham olsu deneyeceğim mesela. Bakarsin bir gun de bize cevap gelir?

0|0
    0|0
  • aamir khan ne yaaa :D :D sanırsın keanu reeves hahahaha

0|0
    0|0
    • Aamir khan ondan çok daha yetenekli bir insan. Matrix falan çocuk filmi gibi geliyor bana.

• Çok güzel. Aamir khan hem kendisi hem filmleri kaliteli ve güzel 😊

0|0
    0|0
  • kısmet be

0|0
    0|0
  • Daha demin PK izleyip geldim bu çok kötü bir durum ya önem verdiğin bir şeyde Baskasi ilerliyor sen izliyosun. Kıskanç diyip geçmeyin arkadaslar kız duygusal olarak haklı. Ay ne şans var bu millette bahtsiz bedevilik bize kalmış.

0|0
    0|0
  • Güzel mi kız

0|0
    0|0
    • Sorunun altına yazdım gizem ibak yaz twitterda görürsün. Güzel mi bilmem sen karar ver. Çirkin değil bence.

• Boşver bırak sevinsin 😂

Yükleniyor...