Hala Gta Oynayan Var Mı +1?

Ben hala oynuyorum, efsane oyun yaa.2004 yılında PlayStation2'im vardı. İlk Gta'mı o zaman almıştım, Gta 3'tü. Oyunu ilk açtığımda kendimden geçtim, o grafikler, oynanış falan çok muhteşemdi, hayatımda öyle oyun görmemiştim. Sürekli görev yapar araba sürerdim. Ahh o Salvatore'u öldürdüğümüz görev muhteşemdi, o pislik mafyaların beni kovalaması bir yandan Salvatore'u öldürmeye çalışmak muhteşemdi. Sonra o müthiş oyunu aldım, Gta Vice City Stories. Oyun tek kelimeyle mükemmeldi, grafikler baştan yaratılmıştı, Vice şehri çok etkileyiciydi, sürükleyici oynanış, etkileyici grafikler vardı. En sevdiğim özellik Gta 3'te olmayan arabayla hız yaparken arabadan atlayabilmekti, ve motorlardı. Sonra Vice şehrini Tommy Vercetti ile yaşamak istedim ve Vice City'i aldım.Çok muhteşemdi, artık Vice City'den sonra Gta ile iç içe olmuştum, artık Gta benim için bir yaşam biçimiydi, saatlerce onları oynadım. Ama Gta 3 bitince, Liberty'e geri dönme zamanı geldi ve Liberty City Stories ile devam ettim, Liberty City'i motorla gezmek apayrı bir zevkti. Bütün Gta oyunlarım tamdı, tek eksiğim o özel oyundu, Gta San Andreas. O oyunu ilk aldığımda ne kadar sevindiğimi anlatamam. O büyüleyici grafikler, yaşı geçmiş PS2'nin sınırlarını zorluyordu, hayatımda oynadığım en gerçekçi oyundu, tamamen özgürdüm. O devasa haritada hiç sıkılmadan bütün gün polislere sataşır, Ballas çetesini temizlerdim. O The Black Project'e yani oyun içi adıyla Jetpack'e ilk bindiğim zaman gökyüzünde gezerkenki manzara görmeye değerdi, inanılmazdı. Off be ne günlerdi. Kardeşime PS2 emulatoründe Gta Vice City Stories yükledim, beğenmedi,üstelik dalga geçti. Yeni nesil anlamaz.Önceden ne muhteşemdi. Ama Sony alacağın olsun, o beğenmediğin Microsoft, Xbox'a Gta San Andreas'ı HD Remaster yapmış. Sen direk portlayıp atmışsın. Gta Trilogy'i (3-Vice City-San Andreas) PS3 için çıkarmışsın da Stories nerede?

Güncellemeler:
Ahh şu Stories oyunlarını da eklese hiç düşünmeden PS3 alırdım. Ahh bir de PC'im kaldırsa Gta 4 ve 5 oynarım da. Episodes From Liberty City yükledim, biraz kastı, zorla bitirip sildim. Telefonum bozuldu, telefon alıcak olmasam hemen PS3 alır o eski Gta'ları ve yeni Gta'ları dibine kadar oynardım. Tam bir sanat eseri Gta serisi. PS2'de, tabletimde, emulatorlerle oynamadığım Gta kalmadı. Bir de PS3'ü alsam 4 ve 5'i de oynarım da neyse.
Ps4'üm vardı ama oyunları çok pahalıydı, öğrenciyim sonuçta o kadar ödeyemem, ayrıca PS3 7. ve 8. nesil oyunları falan var. PS4 daha yeni, toplasan 500 oyun var, o da saçma sapan oyunları çıkarsan 250 tane oynanıcak oyun var adam akıllı, PS3'te 3000 oyun var. Bide ucuzladı artık telefon işini hallediyim alıcam bir tane.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• aralıksız 18 saat boyunca gta v oynadıgımı bilirim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Gta 5 oynıyoruz

0|1
    0|0
    • Aynen yaa 5 mükemmel, kuzenimde vardı. Oyunu 2 günlüğüne ödünç almak istedim PS4 için vermedi pislik. Off yaa PS4'üm varken gittim salak gibi Mortaş Kombat X, Call Of Duty Ghosts ve Assassin's Creed Unity aldım. Keşke onlar yerine Gta alsaydım.

Yükleniyor...