Mektuplaşmayı istiyorum.. Tanımadığım bir insana belki de çok uç şeylerde olsa konuşmak, saçmalamak istiyorum?

Edebiyattan, felsefeden, çocukluğumdan, dinden, vicdanımdan hatta şakirden bile bahsetmek ve karşı tarafı okumak istiyorum. Tanımamak ve tanınmamak namına..
Sizlerde de bu düşünce var mı?
Ulan deyip kalem kağıt almak istiyor musunuz elinize..

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• o şekilde değil ama içimi dökmek isterim hep, herşeyi anlatırım, ilgilenmeyebilir gerçi, ona ne ki benden, her gün yürürken çevremdeki insanların ne kadar sevildiğini görmek ve kendime "neden onlar gibi olamıyorum, halbuki elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum" demem onu neden ilgilendirsin. sen sırları saklarsın ama senin sırrın sakızdır ağızlarda, korkudan dertleşemezsin bile, sen başını sıcak bir omza yaslayamazken çevrendekiler her gün başka bir yatak macerası anlatır olmuş, sanma ki düşüncelerin değerli bu devirde, hissettiklerinin bir anlamı bile yok. boş bir hayat var karşında, savrulursun bu fırtınada sadece. varoluşun yükü daima omuzlarımda benim, farkındalık acı verici...

1|0
    0|0
    • Çok realist bir bakış açısı öncelikle takdir ediyorum zaten söylediklerinizin farkındayım ama ne var biliyor musunuz? Umut. Yahu bu benim hayatım toplum ne kadar bunun içine etmeye çalışsa da benim hayatım! Bu dünyaya bir daha kaç defa geleceğim biliyor muyum? hayır. Şu an yazarken harcadığım anı tekrar yaşayabilecek miyim? hayır. Neden umudumuzu kaybediyoruz? Evet dünya çok boktan bir yer ama şunu da unutmamak gerek herkesin dünyaya bakış açısı hayal gücü ve zihniyetiyle şekillenir. Hayal gücümüz zihniyetimiz yenilik ve umut olsun 😊 Ki ben o kadar hassas bir insanım ki ben insanları bildiğim halde bunu göze alıyorum hatta çok istiyorum. Zaten keske yüzyıl öncesinde olsaydım diyorum ama bugün de olduğum için hayatımı mahvetmeye ne gerek var. Mektup... Ne kadar değerli bir şey. Onu beklemek ve saklamak.
      İnsanlar iyi değildir kabadır. Bu kötülüğün arkhesi de pragmatizmdir. Ama ya iyi insanlar varsa?
      Yediğiniz içtiğiniz soluduğunuz hava unut olsun hür olsun, sağlıcakla

• İsin gucun yok mu birader

• @JimJerJaso sorun nedir? haberim olmadığı için bişey diyemicem

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Bir vakitler ben de senin gibi düşünüyordum. Ama bu gün bunu yüz yüze yapmayı tercih ederim.

1|0
    0|0
  • özellikle mektuplaşmak değilde konuşmak isterim çevreye anlatamadığını tanımadığın birine rahatca anlatabiliyorsun gönlünü rahatlatabiliyorsun her ne konu olursa olsun çünki tanımıyorsun buda özgüven verip insanın beynindeki düşüncelere dışa vurdurabiliyor hem psikolojin içinde güzel oluyor kendi içine atarak sıkmıyorsun kendini stres yapmıyorsun bundan dolayı olumlu karşılar herkez

1|0
    0|0
  • Gelirler şimdi pikachu

1|0
    0|0
  • Mektup yazmak güzel birşey ben lisedeyken 10 yıl sonraki halime mektup yazmiştim ama yazdığımı unutmuşum gecen yanlılikla acip okudum yyazdıklarımi cok komik geldi :)

1|0
    0|0
    • Çok merak ettim kulağa farklı geldi😊

• Gelecekte nerede olacqgimdan tut aşık olduğum matematik ogretmenine kadar cok şey var mektupta :))

• Kitap siir konuscak insan yokki en azindan benim etrafimda. Kitap okuyan biri oldugumuza dahi inandiramiyoruz:S

1|0
    0|0
  • Aaaaa walla beimde kız kardeşim var onların okulu kardeş okul belirlemiş yurtdışında hepsinin bir mektup arkadaşı var bende acayip kıskandım istersen senle mektup arkadaşı olabiliriz çok isterim :)

1|0
    0|0
  • Hemde ne biçim istiyorum.

1|0
    0|0
    • Hiç tanımadığın bir insandan mektup beklemek mektup almak ve onları saklamak güzel olurdu

• Mektuplaşma teklifinde bulunacağım öyleyse sana ve ne olursa olsun yüzünü asma 😊

• Teklifini tüm samimiyetimle kabul ediyorum :)

• Çoğu zaman..

1|0
    0|0
  • Kalem kağıt değil de 😊 tanımadığım biriyle konuşmak istiyorum. ksde bunun için çok iyi

1|0
    0|0
  • Şiir yaz rahatlarsın sonra bana ver şarkı yapayım 😄

1|0
    0|0
  • mektuplaşmayı çok severim.

1|0
    0|0
  • Güvercine var hatta mektubu.

1|0
    0|0
  • ben birisi ile mektuplaşıyorum şu an Uşak'tan kendisini de hiç görmedim ismini de bilmiyorum rumuzla mektuplaşıyoruz çok güzel bir duygu mektup yazmak beklemek kesinlikle tavsiye ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Benim tlfn arkadaşım olmuştur hep.

0|0
    0|0
  • şu soruya bakıyorumda. hani susarsında aslında herşeyi anlatırsın ya... Teşekkürler beni çöpten farksız olduğumu kanıtladığın için

0|0
    0|0
  • Hangi devirdeyiz

0|0
    0|0
  • Isterse mesajlasalim istedigin gibi olur

0|0
    0|0
  • Mesaj at yapalım. Aşık olmak falan yok şimdiden söyleyeyim :D

0|0
    0|0
  • Mesaj atarsan konuşuruz.

0|0
    0|0
  • Mektuplasalim

0|0
    0|0
  • artık e-mail denen bişey var ama benim yazacağım kimse yok olabilir neden olmasın...

0|0
    0|0
  • ben yazıyorum ;)

0|0
    0|0
  • Olabilirim

0|0
    0|0
  • mektubun gelmesi uzun sürer ya.. burdan mesajlaşsak?

0|0
    0|0
  • Kanka aynen Atbana mesaj dertleşmek istiyorum

0|0
    0|0
  • dediğin şeyi ben yaptım. karşımda hiç tanımadığım birisi vardı postanelerde posta kutuları oluyor adres falan vermen gerek yok o kutuyu kiraliyorsun ve adresin orası oluyor senin o kutudan mektuplasabiliyorsun gayet de güzel oluyor yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...