Kapat

Kitabı olan filmler hakkında ne düşünüyorsunuz?

En son Aşk ve Gurur adlı kitabı okumuştum. Daha sonra filmini izledim. Gerçekten bir kitabın filmi ancak böylesine harika olurdu. İlk defa filmi daha çok beğendim. Sizin hiç filmini daha çok beğendiğiniz kitap oldu mu yoksa önyargılı mısınız? ^_^

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde kitaplarını filme yansıtamıyorlar
    Kitaplarda daha detaycı ve daha akıcı olan sahneler filmde 90 dakikaya sıkıştırılıyor adil ve izlenesi değil

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kitaplardan farkli oluyor anlatim detay vs. Film goze hitap ettigi icin birax degistiriyorlar tabi ama ben labirent serisinin filmini cok basarili buldum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• filmi olan kitaplar

4|1
    0|0
  • Ben sadece köprüyü izlemiştim.
    Ayşe kulin eseri; kitabı bitirip film izleyince daha anlamlı eser olduğunu anladım. :)

0|0
    0|0
  • the lincoln lawyer, into the wild, 12 Years a Slave, a clockwork orange, green mile..

2|0
    0|0
  • İyi fikir olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • www.google.com.tr/search

bence bu hale geliyor

0|0
    0|0
  • Kitabı okumayı tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Benimkisi de ask ve gururdu

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • güzel filmleri oluyo

0|0
    0|0
  • Kitaptan sonra filmini izlemek iyi geliyor. Hep hayalle sınırlı kalmaması yönünden =)

0|0
    0|0
  • Okuduğum kitapların filmlerini izleyince genelde hayal kırıklığına uğrarım.

0|0
    0|0
  • kitabi olan filmler olarak dusunuyorum..

0|0
    0|0
  • kot markası olupta saat üreten firamalar la aynı mantık

0|0
    0|0
  • Alacakaranlık çok iyi oldu çok güzel oldu

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 12

• Margaret Mitchell in Rüzgar Gibi Geçti kitabını okumuştum 17 yaşındaydım daha sonra filminin olduğunu öğrendim ve izledim 4 saatlik film di ama gözümü ayırmadan bir çırpıda izlemiştim bir film bu kadar izlettirir kendini

3|0
    0|0
    • kitabıda filmide izledim 4-5 saatlik film olmasına rağmen hala eksiği vardı filmde :)

• çoğu kitapta önyargım var sinemaya uyarlanan en iyi film serisi bana göre lord of the rings. Diğerleri vasat halde

2|0
    0|0
  • Kitap oluyor genelde çünkü filmlerde çoğu zaman kitaptaki bölümlerin hepsi olmuyor kısaltılmış oluyor

0|0
    0|0
  • Önyargılı değilim aslında ama bazen film kitabı okurken hayal ettiğim gibi olmazsa hayal kırıklığına uğruyor insan tabi 😂

0|0
    0|0
  • Seninle aynı dusuncedeyim film duyguyu daha iyi yansıtmış ama. Yazarın ve o zamanın kosullarinida katmak lazim hesaba ikiside cok guzeldi bence

0|0
    0|0
  • normlde cok iyi olmaz filmler i mesela grinin 50 tonu iyi degil
    ama hugergames baya iyi veya yerili olarak kocan kadar konus da kitabi kadr iyi :))

0|0
    0|0
  • Genelde kitaplar filmlere göre daha detaylı olduğu için daha çok beğeniliyor ve filmler beklentinin altında kalıyor ne yazık ki

0|0
    0|0
  • benim castim daha güzel ,)

0|0
    0|0
  • Hmm ask ve gururu izliyim bakiyim yazin okudum

0|0
    0|0
  • filmler tırt kitaplar mütüş

0|0
    0|0
  • oldu yüzüklerin efendisi serisi kesinlikle

0|0
    0|0
  • Ben de kitabı okumadım ama filmi Gerçekten güzeldi hoşuma gitti Tabii ki de babam ve annemle izlemiştim Babam biraz sıkılmıştı ama biz annemle filmi çok beğenmiştik Bence oyuncu seçimleri de güzeldi sadece başroldeki kızın dişlerinde biraz bozukluk vardı annemde diş doktoru olduğu için bu tarz şeylere dikkat ediyoruz ailecek 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...