Psytrancer'lar toplansın

Tercihiniz full on mu, morning psy mı, proggresive psy mı, dark psy mı

evet ulan açıklayın

Güncellemeler:
Goa'cılar da gelebilir tabi
O zaman bilmeyenler için goa trance'in marş niteliğindeki parçasıyla başlayalım.. Metalciler için nasıl fear of the dar bir marş ise bu parça da goa için öyledir

pbeyninize sahip olun

link
psytrance site sakinlerine fazla ağır kaçtığı için vocal trance ile güncelleme yapma ihityacı hissettim .. a song for you and me ...

link

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• cevaplayanlar 15 erkek 1 kadın. konser ortalamalarına yakın.

0|1
    0|0
    • olm en iyi cevap seçtin de adam "trance kitlesi tamamen saplardan oluşuyo" demiş. sap müziği demiş :(

oysa bu türkiye için böyle sadece.

• Gerçi İstanbul Markuz Shulz eventinde atmıyorum kitlenin 4/3 ü kadındı

• c.tesi z cafe tipsyde taksimde party var buarada.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 21

• Vallahi anlamadım. Anlamayanlar nerede toplanıyor?

4|3
    0|1
  • link

Astrix ile devam edelim

Astrix her zaman aklımdaki listelerin en üst noktasında olmuştur.. 82 li bir dahi.. yazdığı bir bassline onlarca albume ilham kaynağı olmaktan öte resmen albumler o bassline la yazılmıştır.. .

Scientific Reality kendi klasiğidir bana göre Event Horizon filminden alınan konuşma sample ları ile bezenmiş yüksek frekans ve bass ların muazzam uyumudur..

kısa ve etkili geçişler 0 saniye teknikleri setlerinin şaşırtıcı yapar.. kanal sayısı sayılamayan bir prodiksuyon mixeri ile çıkar festivallerde öyle iki cd player bir mixerlik bir adam değildir..

synth li parçalarının bazıları çokca kişi tarafından sevilse de kendi tarzını yansıtmaz. ki kendi tarzı da değişim içerisinde en son 2006 da progressive toplamada bulundu..

pek az bilgi bulunur kendisi hakkında.. bu müzikle beyin yıkamak ne bileyim psikoaktif güçler falan üzerine komplo terorileri düşünülür hakkında, derin devlet işleri, istihbaratlar tarafından küçüklüğünden itibaren yetiştirildiği falan başlıca dedikodular :) bıyıklı fotosunu da görmeniz lazım.. utangaç yapıdadır. Marlboro Red içer

1|0
    0|0
  • PSV. en az 2 fark yapar. handikap.

1|0
    0|1
  • psy

progressive

vocal

goa

0|1
    1|0
    • lan bu soru demin trancer lar toplansın değil miydi? :s

• :)) :)) orası zaten öyle olacak da seviyorum dj kabininde birkaç parça çalmayı :)) :)) sorma öküzlerin cebinde çalıyor haklısın. Bu yüzden bu Türkiye'nin özentiliğinden nefret ediyorum. Bir şey söyliyim o linke tıkladıysan escape'i görmüşsündür. Ben çook club gördüm ama böylesini hiç görmedim. Manyak bir yer. Hayatımda en çok orada eğlendim. Yani istediğinle takıl ama gerçekten istediğinle :)) :)) anlamışsındır :))

• ilk kez bi cevabım en iyi cevap seçildi bunun hatrina patlatın trance mrance hadi

la tranceciyiz diyen biri vardı noldu ona

0|1
    1|1
  • Şu goa trance midir nedir. Tez mevlitlerde çalına!

0|2
    1|1
  • Metalciler gelse olma mı?

1|2
    1|3
  • link

Bu geçer mi?

0|0
    1|0
  • Reyiz bi kaç parça yolla da keyiflenelim bari ...

0|1
    1|0
  • sen o zaman infected mushroomuda bilirsin

0|0
    0|2
  • Benim tercihim link

0|0
    1|0
    • psy diyoruz armada plak örnekleri veriyorsunuz.. neyse güncelleme yaptım yumuşattık tarzı

• 0|0
    1|0
  • ilginç kafalar.

link

5.08den sonrası çok enterasan gelişmeler.

0|0
    1|0
  • bu ne oluummm bu ne biçim tarzlar ulen :)) al trance'in kralı burada link

0|0
    1|0
    • Abi psytrance dedik apaçi trance demedik ama adagio parçasına saygımız vardır.. tiesto onu William Orbit'ten arakladı

link

• al bakalım aslan escape türkiye buna benzer olacak :) link

• hacım adaigo çaldırma gözünü sevim ya. demet akalın çaldır, serdar ortaç çaldır ama apaçilerin polifonik cep melodisi olmuş güzide adagio'ya olan sevgim daha da azalmasın. hem sen mekan sahibi adamsın, otur gelen paraları karı kızla ye sen, bu işi dj lere bırak be panpa

• Bu müzikleri dinleyenlere kızlar teklif ediyorsa dinlerim. İsim ver.

1|0
    1|0
  • bu ne be ne diyon bişey anlamadım

0|0
    0|0
  • dostum kafam hafif gzl yanlış okumadıysam hangi metal Türünü dinliyosunuz ?

0|0
    0|0
  • Yeterince güçlü değil overcloked. Ama paylaşım için teşekkürler..

0|0
    1|0
  • Bu tarzları ben de anlamak istiyorum.. Progresiv House'ı biliyorum ve dinliyorum..

0|0
    1|0
  • Goaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    1|0
  • toplandık panpa

0|0
    0|0
Yükleniyor...