Resimle ilgilenen arkadaşlar var mı burda?

Bazı sorular sormak istiyorum da resim hakkında beni bilgilendirebilecek bir atölye öğrencisi ya da güzel sanatlar öğrencisi var mı?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• buyurun hanımefendim araştırıp bilgi vereyim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kardeşim ilgileniyor.

1|0
    0|0
    • Ben resimle ilgilenmek istiyorum ama meslek olarak değil, ancak atölyelerin hobi gruplarına gidince basit bir çalışma programı izlenir diye endişeliyim güzel sanatlara hazırlanmayacak olsak da hazırlık gruplarına katılabilir miyiz? Ayrıca atölyelerin belli kayıt dönemleri mi oluyor, kafana estiği an katılabilir misin? Ve günde kaç gün atölyeye gidiliyor, onun dışında da ne sıklıkla (minimum) çalışmak gerekir bu konuda ilerleyebilmek için, günlük ne kadar zaman ayırmalı? Şimdiden çok teşekkür ederim sorarsan çok memnun olurum :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Kardesime sorabilirim.. Soru ne

1|0
    0|0
    • Ben resimle ilgilenmek istiyorum ama meslek olarak değil, ancak atölyelerin hobi gruplarına gidince basit bir çalışma programı izlenir diye endişeliyim güzel sanatlara hazırlanmayacak olsak da hazırlık gruplarına katılabilir miyiz? Ayrıca atölyelerin belli kayıt dönemleri mi oluyor, kafana estiği an katılabilir misin? Ve günde kaç gün atölyeye gidiliyor, onun dışında da ne sıklıkla (minimum) çalışmak gerekir bu konuda ilerleyebilmek için, günlük ne kadar zaman ayırmalı? Şimdiden çok teşekkür ederim sorarsan çok memnun olurum :)

• En kisa zamanda donerim sana :)

• Buyrunuz efenim

1|0
    0|0
    • Ben resimle ilgilenmek istiyorum ama meslek olarak değil, ancak atölyelerin hobi gruplarına gidince basit bir çalışma programı izlenir diye endişeliyim güzel sanatlara hazırlanmayacak olsak da hazırlık gruplarına katılabilir miyiz? Ayrıca atölyelerin belli kayıt dönemleri mi oluyor, kafana estiği an katılabilir misin? Ve günde kaç gün atölyeye gidiliyor, onun dışında da ne sıklıkla (minimum) çalışmak gerekir bu konuda ilerleyebilmek için, günlük ne kadar zaman ayırmalı? Şimdiden çok teşekkür ederim sorarsan çok memnun olurum

• Çok sağ ol ilgin için, ama kayıt dönemleri var diye biliyorum daha doğrusu sitesine baktığım birkaç atölyede Kayıt döbemi başladı falan yazıyordu dönemli bir şey sandım. Ama hazırlık kurslarına alıyorlar mı hazırlanmqyanları?

• Evet zaten orda senin hazirlanip hazirlanmamana degil parayi vermene baktiklari icin sorun olmuyo kayit donemi basladi demesi genelde resim kursu acildi anlamina geldigini dusunuyorum zaten bir insana gelip yok sen gec kaldin parayi versende seni kursuma alamam demez

Yükleniyor...