Türkiyede tatil yapılacak en iyi yer?

sevgilim askerden geldikten sonra onunla tatil yapmayı planlıyorum.aklımda marmaris var ama daha iyi yerler varsa fikrimi degiştirebilirim.. bu arada antalya demeyın sevgılım antalyalı zaten.adı üstünde tatil deniz,kum ,güneş ... bu yuzden ege,akdeniz, bölgesinden söylerseniz sevinirim..

Güncellemeler:
kuş adası nasıl ? bir fikri olan ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yurtiçi ise ve bütçem iyi diyorsan Çeşme ya da Fethiye derim. Yok diyorsan da Turunç ya da Sarı Germe 10 numaradır.

0|0
    0|0
    • benım amacım o yerı gezmek gormek otellere para yagdırıp ordan çıkmamak degıl bu yuzden ne kadar pahalı olabılır cesme ya da fethıye?

• tamam vazgectım

• Orada oteli var çalıştığım şirketin de oradan biliyorum.

Erkekler Ne Diyor 8

• Kuşadası gece eglence hayatına dayalı bir tatil için olabilir , denize girmek için kadınlar plajı veya araça ihtiyacın olacaktır ( Davutlar sahilleri güzeldir ) . Sarıgerme Hilton otel deniz , kum ve tekne gezisi için iyi . Köyceğiz , fethiye , Marmarise gezmeye de gidebilirsin ...

0|0
    0|0
  • Tabii ki Kaz dağları..

0|0
    0|0
  • yeni bir yer gerip gözme amacında iseniz karadeniz olabilir, hoş yerler var... ya da hem gezip göreyim hem tatil yapayım diyorsan belli bir yerde uzun süre kalmadan ege + akdeniz genel olarak gezebilirsiniz

0|0
    0|0
  • bence kemer mukemmel bı yer

0|0
    0|0
  • en iyi tatil bizim yazlık başka yerde tat alamıyorum

0|0
    0|0
  • kapadokya turu yapın farklı olurya da karadenız

0|0
    0|0
  • Ne zamandır tatile gitmedim çeşme bende gitmek istediğim bir yer .

0|0
    0|0
  • Antalya alanya olabilir .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kuşadasına gitmeni tavsiye etmem denizi pek iyi değil... marmaris fikrini değiştirme sakın bayılacaksın ;)

0|0
    0|0
  • Karaburun çok iyi bir yerdir. Aklında bulunsun

0|0
    0|0
  • Marmaris güzel seçm herkes kendi halinde enazından:)

0|0
    0|0
  • Didim olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...