En son hangi kitabı okudunuz☺?

En son hangi kitabı okudunuz☺?
En son hangi kitabı okudunuz , Şu an hangi kitabı okuyorsunuz veya sizi en çok etkileyen kitap nedir? 📚📖 Her yoruma +1 😊

0|1
2022

En İyi Erkek Görüşü

• Resmini attığın kitap güzel mi aşk romanıysa ben almayayım var mı önerebileceğin içinde aşk olmayan kalbe zararsız bir kitap

1|0
    0|0
    • Evet attığım aşk romanı, ben genelde aşk romanı okuyorum onun haricinde önerebileceğim ; Bir psikiyatristin gizli defteri çok güzel bir psikoloji kitabı , İskender paladan od var aklıma bunlar geldi bir tek.

• Odu okudum. Benim bir huyum var, çok satan kitapları okuyamıyorum nedense, ama dediğin kitap kafamda, okuyacağım o kitabı.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Peter Pan Ölmeli okudum. Etkilemekten ziyade soluksuz olarak okuduğum yine John Verdon'a ait olan Aklıdan Bir Sayı Tut.

1|0
    0|0
  • Hayvan cıftlıgı kanks

2|1
    0|0
  • En son Annemin Gelini Olur Musun ya da Peygamber Efendimiz'i okumuştum. O değil de bana romantik komedi bir aşk romanı önerebilir misin?

Ha beni en çok etkileyen kitap da sanırım Beş Sevgi Dili.

1|0
    0|0
  • Tess Gerritsen'ın Cerrah'ını bitirdim en son.

2|0
    0|0
  • en son emrah serbesin bir kitabını okudum adını hatırlamıyorum şu an puslu kıtalar atlasını okuyorum

1|0
    0|0
  • Kursun asker :/

2|0
    0|0
  • Adobe photoshop

1|0
    0|0
  • oğuz atay tutunamayanlar iyiydi !

2|0
    0|0
  • En son okuduğum kitap sanırım evliya çelebi seyahatname felandı yalan söylemeye gerek yok

1|0
    0|0
  • Şu an Aklından Bir Sayı Tut okuyorum. Ama etkileyen kitap sorusuna Mehmet Eroğlu - Zamanın Manzarası demek istiyorum.

1|0
    0|0
  • Kuran - ı Kerim

2|1
    0|0
  • Kitap okumam ya

1|0
    0|0
  • En son Kürk Mantolu Madonna'yı okudum. Bundan sonra Ziya Gökalp'in yalınlaştırılmış Türkçülüğün Esasları'nı okumayı düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Adem'den önce

1|0
    0|0
  • yaralı kahraman tazeoğlu

1|0
    0|0
  • Hayvan Çiftliği ni okudum. Şu sıralar da Otostopçunun Galaksi Rehberi'ni okuyorum

1|0
    0|0
  • En son hocamın önerisiyle Oblomov u okumuştum muhteşemdi.

1|0
    0|0
  • Frans kafka dava

2|0
    0|0
  • Metro 2033

1|0
    0|0
  • Eğer yaşarsami okudum en son Şu an ölümcül labirentten kaçış

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 19

• babalar ve oğulları okudum

1|0
    0|0
  • Şu an "Geleceğin Partileri"ni okuyorum. En son "Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım"ı okumuşrum. Beni en çok etkileyen kitap "Küçük Prens"ti herhalde. Hala okumayan varsa mutlaka okusun. "Ben Dünyanın En Akıllı insanıyım"ı her ne kadar sindire sindire zamana yayarak okumak istesem de dayanamadım. 2 günde bitti. Çok güzel bir kişisel dönüşüm kitabı.

1|0
    0|0
  • En son menekşe kokulu hikayeler ve az mantıklı konuş u bitirdim şu an evimdeki yabancı aşk tadında hikayeler ve bedeli ödenen günahları okuyorum. Bunlar bitince senden önce benin son 100 sayfası kaldıydı onu bitiririm. Beni en çok etkileyen kitap sineklerin tanrısı ve dönüşüm🐣

2|0
    0|0
  • en son ay hadi insallahi okudum, Şu an olu kelebeklerin dansini okudum en sevdiğim de veronika olmek istiyor😄

1|0
    0|0
  • 1984

1|0
    0|0
  • kırık kalpler kürü okumuştum.

1|0
    0|0
  • Fareler ve insanlar
    Beni en çok etkileyen de kitap hirsizi

2|0
    0|0