İstediğiniz bir filmin/dizinin sonunu siz yazacak olsanız, hangisini nasıl değiştirirdiniz?

İstediğiniz bir filmin/dizinin sonunu siz yazacak olsanız, hangisini nasıl değiştirirdiniz?

Güncellemeler:
.,.,,.
.,.,.

1|2
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Behsat Ç. gerçekten esaslı bir düşmana çatar. Silahını doğrultur ona ateş eder ama adam ölmez. Çünkü olaydan behsatın yardımcıları kurşunları kuru sıkı kurşunlarla değiştirmiştir. İhanete uğrayan behsat şok geçirip lal olur ve hebebebebebe diye konuşmaya başlar. Kötü adam behsata açıklama yapar. ''Benim tarafıma geçtiler, çünkü ben onlara bulduğum her fırsatta küfür edip azarlayıp aşağılamıyorum onlara hakettiği saygıyı gösteriyorum.'' Behsatı bir köprü altına götürüp orada bir kolona zincirlerler ve üstündeki bütün elbiseleri çıkarırlar. Sonra oradaki balicilere behsata cinsel tacizde bulunmaları için para öderler. Sonrasında behsat ç. olarak bilinen vatandaş hayatı boyunca behsat yumuşak g olarak anılır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• nefret ettiğim birisine işkenceler yaparak , ona dehşet bir gününü yaşatarak öldürürdüm.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• law abiding citizen (adalet peşinde) pek bilen yoktur çok ama çok farklı bir intikam kurgulu hukuk ve adaletin çarpık yanlarına değinen çıkarcı avukatlara karşı kin besleten bir film ama sonu keşke öyle bitmeseydi, zaten izleyen herkez sonuna nalet okuyor bir baş yapıt anca bu kadar kötü sonla biterdi

1|0
    0|0
  • Kurtlar vadisi mudavimi olarak gerci eski tadida kalmadi,13 yildir hic yatakda uyumayan ya da uyanmayan polat alemdar'i uyurken oldurur filme son verirdim, zamani geldi..
    ya da "issiz adam" da sevenleri kavustururdum..

1|0
    0|0
  • Kemal Sunal'ın zengin olup parayı almadığı filmlerinin sonunu değiştirirdim. Parayı almamasi benim bile zoruma gidiyor. Ah ulan o para alınmaz mi diyorum kafami duvarlara falan vuruyorum

1|0
    0|0
  • Game of thrones da targaryen kızının kazanmasını sağlardım

1|0
    0|0
  • V for Vendetta da V yi öldürmezdim :(

1|0
    0|0
    • O ölmeseydi film o kadar etkili olmazdı -_-
      Nasıl bir şey oldu anlamadım, bir kaç gün filmin etkisinden çıkamadım.

• İlla ölecek mi :(
      @Gafkya

• Grinin 50 Tonununda sonra 2sinide öldürürdüm :D

1|0
    0|0
  • Breaking Bad 'de Heisnberg ölmesin. Bütn paranın tek sahibi olsun. Sonra çocukalrı parayı harcayamadan ölsün. Ne koyardı be :)

1|0
    0|0
  • Spartacus. Romayı yaksın isterdim. d

1|0
    0|0
  • Kurtlar vadisi polatı öldürürdum yeter yaw 😂

1|0
    0|0
  • Spartacus un sonunda roma nin yerle bir olduğunu ve Marcus crasus un geberdigini görmekisterdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• leonda leon olmezdi, yesil yolda dev olmezdi, nemoda nemonun annesini balik yemezdi, hicbir kotu son olmazdi😏

1|0
    0|0
  • Sevdiğimse kendimi katardım sonuna ajskdmdm

1|0
    0|0
  • Başrolü öldürmem sevenleri kavuşturmam 😀

1|0
    0|0
  • Mutsuz sonla bitiridim hepsini

1|0
    0|0
  • Başkarekterin ölmesi 😉

1|0
    0|0
  • Birgün filminin sonu o şekil bitmemeliydi 😔

1|0
    0|0
  • Iii bilemedim yaa

0|0
    0|0
  • Harry Potter serisinde James ve Lily' nin evlenmesini engellerdim. Aslında hikâyenin en başı ama tamamını etkileyecek bir değişiklik olurdu.

1|0
    0|0
  • Hepsini mutlu sonla bitirmeye calisirdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...