Lütfen bakarmısınız :) ?

selam arkadaşlar ben müziği çok seven bir insanım pcmde kayı falanda yaparım kendim dinlerim böyle aşk müzik gold yapım vs gibi yerlerde klip çekip şarkı söylüyolar ya onlar hakkında bilgisi olan var mı nasıl yaparız ne yapmamız gerekir maliyet ne çıkar herkes yapabilirmi Lütfen yardımcı olun kendimin bir yıldız olacağına inanıyorum sesime güveniyorum :)

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Albümün mü olsun istiyorsun yoksa kitlelere mi ulaşmak istiyorsun?

Albümünü parayla herkes çıkarır, ama pazarlamada geri kalırsan satılmazsa kenarda köşede kalır üzülürsün. Kimse bilmediği bir şarkıcının albümüne para verip almaz. Düşünsene youtube'dan para ödemeden amatör stüdyo kaydı izlerken bile sıkılıyoruz.

Amacın kitlelere ulaşmaksa bunu sosyal medya ya da soundcloud gibi siteler üzerinden yap. Dinleyici kitleni oluştur ve sesinden emin ol. Zaten böyle olursa her prodüksiyon havada kapar seni. Boşa kürek çekmemiş olursun.

0|0
    0|0
    • Bn ilk bir parca cikarip zaten ask muzik sayfasinda falan paylasiyo kitlelere ulasmak istiyorum bide kiz arkadadimdan ayrildim o ve onlarin sulalesi gorshn yeter hmde ben sanatjmi icra edmis olayim

• Eig için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 2

• O ses türkiyeye katıl 😄

0|0
    0|0
  • Sen su amatörlerin katıldığı bir yarışma var ona katılaşana irem derici düzenliyor. Yetenekli olduğunu farkederlerse tüm masrafları karşılarlar klip vs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...