Bayanların gitar çalan erkeklere karşı hissettikleri neler?

Bir gitarist olarak sormak istiyorum. Kendi gözlemlerine göre gitar çalıp duygusal parçalar söyleyen erkeklere bayanlar başka bir ilgi duyuyor. Bunun nedeni nedir. Bayanlar gitar çalan erkeklere karşı neler hisseder.

0|0
117

En İyi Kız Görüşü

• bende ilgi duyuyorum bana çok romantik geliyor birde gözlerinin içine bakarak şarkı söylüyorsa kıpkırmızı olurum heralde en çokta kamp ateşi eşiliğinde güzel olurdu :)

0|0
    0|0
    • O günleride özledim sahil kıyısında ateş karşısında hep filmlerde olurdu ama gerçekte yaşamasız güzel :D Yorumunu çok beğendim :D

• teşekkür ederim :)) ewet bende çok sewerim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• hiç hareket etmeden saatlerce ders alarak bunu öğrendiklerini biliyorum.bir kaç arkadaş sayesinde.ne sabırlı ve sakin uysal demekki.baksana sıkılmadan durabiliyo diyorum :D o şarkıyı bana söylemediği sürece benim için çalmadığı sürece romantik bulmam :D

0|1
    0|0
  • benim bi ilgim yok açıkçası

0|0
    0|0
  • Feci kendimde gitar calidigim icin cok hosuma gidiyor.

0|1
    0|0
    • Elenaa, senin çekici bulmadığın erkek var mı arkadaşım.

• evlat derken?:DD benjamin button değilsem, fiziksel olarak imkansız:D ki değilim

• bildigin evlat iste:D belkide benjamin buttonsundur nereden biliyorsun :p aah fizik peki peki.

• bende gıtar çaldıgım ıçın bır nevı ortak kume gıbı oluyor gıtan çalan erkekler.ama oyle ayılıp bayılmıyorum sadece ortak bır noktamız oluyor okadar

0|0
    0|0
  • Kumsal da ateş başında çalan gitarcı çocuklardanmısın?

0|1
    0|0
  • benimde ilgim varr superdir en sevdiyim alet zaten kitaradirr onla rok super olur romantikde

0|0
    0|0
  • Liseli asi genç sendromu...

0|0
    0|0
  • oldum olası sevmem

0|0
    0|0
    • Gitar sevmeyen bir kadın ? Aman Allahım ecelimiz geldi bizim heralde:))

• bana özel çalmadıktan sonra bi anlamı yok :D:D

0|0
    0|0
  • duygusal şarkıların modası geçti, elektroculara veriyo artık kızlar, kalplerini. :)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• uzun yıllar bende gtar bateri vb. müzik aletleri ile amatör olarak ugraştım. nedemek istedigini anlıyorum. sadece gtar çalmak değil aslında. karşıdakine özel bişeyler şarkınıza yada o anda beden dilinize katabiliyorsanız karşıdakinin etkilenmesi biraz daha kolay oluyor. çünkü kendini özel hissediyor ve şarkınıza eşlik etmeye başladıgında ortak bir noktanız oluyor.

0|0
    0|0
  • Yani muhakkak ki bazı insanlar ve durumlar için etkisi vardır..3 tane akorla ne ortamlar ne manitalar yapan da gördük görmedik değil..Ama şöyle bir düşününce ben de çok uzun zamandan beri akustik ve elektrik çalmama rağmen hiç bu yolla bir ilişki kurmadım yani o vesile olmadı..

0|0
    0|0
  • onları romantık sanıolar blırsın kadınlar romantıklerden hoslanırlar bı anlık hısse kapılıolar ıste :)

0|0
    0|0
  • Bir müzik aleti çalmanın kızları etkileme üzerindeki etkisi, küresel ısınmanın telefonlar üzerindeki etkisinden daha düşüktür. Deneylerle gözlemlendi ve bu teze varıldı. Kızları etkilemek için uğraşıyorsan eğer. o tellere boşa vuruyorsun. Saygılar.

0|0
    0|0
  • 90'ların sonunda bitti bu olay diye biliyordum.

0|0
    0|0
  • Bende calıyorum, ses olmadıgı ıcın elektroya döndüm ben. Elektro daha kuğul hem.

0|0
    0|0
  • Bence hoşlanırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...