Böcek yiyen insanlar hakkında ne düşünüyonuz?

Tuhaf değil mi? Bizim damak zevkimize uymayan şeyleri başkaları yiyor ve onlarda bizim yediklerimize hayret ediyor bazen..
Böcek yiyen insanlar hakkında ne düşünüyonuz?
çin , tayland, japonya vs vs gibi bir çok ülke tüketiyor ve böcekleri sadece haşlayarak değil kızartmasını yaparak,çorbasını, şekerini yaparak da tüketiyor. içinde protein oranı yüksek olduğu için tercih ediliyormuşşş :d midesiz bir insan olarak denemeyi isteyebilirim asdsa

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Çok severim dedem alıştırdı banada yemeden uyuyamam

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Bol protein alıyorlar ama vitamin ve minerallerden mahrum kalıyorlar. Ayrıca bizim dinimizde yumuşakçaları kafadan bacaklıları felan yemek haramdır. O yüzden anlıyoruz ki bu insanlar müslüman değil.

1|0
    0|0
  • Kilo almak istemiyor belki böcek kurt gibi mideyi temizliyo😂😄

1|0
    0|0
  • burda hıc ıyı gorunmuyor mıdem kaltı şimdı

1|0
    0|0
  • Yine bu coğrafyada doysak ancak büyüklerimizce böcek yemeye alıştırılsak ve yalnızca böcek yiyen aile biz (siz) olsak (olsanız) ilginç gelmezdi. Bir Uzak Doğulu, Türkiye'de doğsa ancak gelenek-göreneklerine göre yetiştirilse yine böcek yer çevresindekilerinin alışkanlığına bakmadan. Kısaca bunlar alıştırılmaktan, özendirilmekten.

1|0
    0|0
  • Sen de inek yiyorsun ama bunu yaparken Hinduların duygularını incitiyorsun. Kültürler arasında böyle farklar olur.

1|0
    0|0
  • Protein olarak yararlı besinler. Geçen sene çekirge siparişi vermiştim y dışından.

1|0
    0|0
  • Tercih meselesi...

1|0
    0|0
  • Yılan öldüren adamım ama böcek görsem dokunamam kaçarım adamlar yiyor yiyor

1|0
    0|0
  • farklı bir düşünceye sahipler

1|0
    0|0
  • yakın zamandaki besin kıtlığında temel gıda böcek olacak. alışın

1|0
    0|0
  • pislik ler yaa

1|0
    0|0
  • Kızarması kıtır bir tat olacağından tercih edilebilir ancak haşlamasını bilmiyorum :D

1|0
    0|0
  • Onlara afiyet olsun. Biz makarnaya devam ediyoz.

0|0
    0|0
  • B*k böceği yemede ne yerden ye :D

0|0
    0|0
  • Insan demen hata onlara

0|0
    0|0
  • sende et yiyorsun

1|0
    0|0
    • evet. ben zaten böcek yiyen insanları normal karşılıyorum hatta şahsen bende bir gün denemek istiyorum. soruyu başka yerlere çekmeyin artık...

• tamam canım

• Biraz uzakta yesinler.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir yerde duymuştum. Gece ağzımız açık uyurken bir sürü böcek yiyormuşuz. Ama şunuda bilin sadece böcek yemiyorlar, uzaylılarmış gibi davranmayın. Tavukfa yiyorlar, makarnada, ette..

1|0
    0|0
    • Kimse uzaylılyımış gibi davranmıyor yanlış gelmişsin bacım

• asdsa ergenlik başa vurmuş tatlım sende galiba. ne dediğini bilmiyorsun daha. acıdımm :d asdsa

• boşuna cevap yazmaya yeltenme. uğraşamam baayyy

• bir keresinde brokoli içine biçok minik sinek varlığını oluşturmuş annem farketmeden bunun öorbasını yapmıştı bana brokoli taneleri diye direte direte içmiştim sayılır mı

1|0
    0|0
  • Of nasıl mide

1|0
    0|0
  • Bide canlı canlı yiyorlar ögggg 😦

1|0
    0|0
  • Sanırım ben kusucam

1|0
    0|0
  • kültür farkı ışte inege insanlar bizim onu kesip yememizden tiksiniyodur :D