Kapat

Böcek yiyen insanlar hakkında ne düşünüyonuz?

Tuhaf değil mi? Bizim damak zevkimize uymayan şeyleri başkaları yiyor ve onlarda bizim yediklerimize hayret ediyor bazen..
Böcek yiyen insanlar hakkında ne düşünüyonuz?
çin , tayland, japonya vs vs gibi bir çok ülke tüketiyor ve böcekleri sadece haşlayarak değil kızartmasını yaparak,çorbasını, şekerini yaparak da tüketiyor. içinde protein oranı yüksek olduğu için tercih ediliyormuşşş :d midesiz bir insan olarak denemeyi isteyebilirim asdsa

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Çok severim dedem alıştırdı banada yemeden uyuyamam

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• Bol protein alıyorlar ama vitamin ve minerallerden mahrum kalıyorlar. Ayrıca bizim dinimizde yumuşakçaları kafadan bacaklıları felan yemek haramdır. O yüzden anlıyoruz ki bu insanlar müslüman değil.

1|0
    0|0
  • Kilo almak istemiyor belki böcek kurt gibi mideyi temizliyo😂😄

1|0
    0|0
  • burda hıc ıyı gorunmuyor mıdem kaltı şimdı

1|0
    0|0
  • Yine bu coğrafyada doysak ancak büyüklerimizce böcek yemeye alıştırılsak ve yalnızca böcek yiyen aile biz (siz) olsak (olsanız) ilginç gelmezdi. Bir Uzak Doğulu, Türkiye'de doğsa ancak gelenek-göreneklerine göre yetiştirilse yine böcek yer çevresindekilerinin alışkanlığına bakmadan. Kısaca bunlar alıştırılmaktan, özendirilmekten.

1|0
    0|0
  • Sen de inek yiyorsun ama bunu yaparken Hinduların duygularını incitiyorsun. Kültürler arasında böyle farklar olur.

1|0
    0|0
  • Protein olarak yararlı besinler. Geçen sene çekirge siparişi vermiştim y dışından.

1|0
    0|0
  • Tercih meselesi...

1|0
    0|0
  • Yılan öldüren adamım ama böcek görsem dokunamam kaçarım adamlar yiyor yiyor

1|0
    0|0
  • farklı bir düşünceye sahipler

1|0
    0|0
  • yakın zamandaki besin kıtlığında temel gıda böcek olacak. alışın

1|0
    0|0
  • pislik ler yaa

1|0
    0|0
  • Kızarması kıtır bir tat olacağından tercih edilebilir ancak haşlamasını bilmiyorum :D

1|0
    0|0
  • Onlara afiyet olsun. Biz makarnaya devam ediyoz.

0|0
    0|0
  • B*k böceği yemede ne yerden ye :D

0|0
    0|0
  • Insan demen hata onlara

0|0
    0|0
  • sende et yiyorsun

1|0
    0|0
    • evet. ben zaten böcek yiyen insanları normal karşılıyorum hatta şahsen bende bir gün denemek istiyorum. soruyu başka yerlere çekmeyin artık...

• tamam canım

• Biraz uzakta yesinler.

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir yerde duymuştum. Gece ağzımız açık uyurken bir sürü böcek yiyormuşuz. Ama şunuda bilin sadece böcek yemiyorlar, uzaylılarmış gibi davranmayın. Tavukfa yiyorlar, makarnada, ette..

1|0
    0|0
    • Kimse uzaylılyımış gibi davranmıyor yanlış gelmişsin bacım

• asdsa ergenlik başa vurmuş tatlım sende galiba. ne dediğini bilmiyorsun daha. acıdımm :d asdsa

• boşuna cevap yazmaya yeltenme. uğraşamam baayyy

• bir keresinde brokoli içine biçok minik sinek varlığını oluşturmuş annem farketmeden bunun öorbasını yapmıştı bana brokoli taneleri diye direte direte içmiştim sayılır mı

1|0
    0|0
  • Of nasıl mide

1|0
    0|0
  • Bide canlı canlı yiyorlar ögggg 😦

1|0
    0|0
  • Sanırım ben kusucam

1|0
    0|0
  • kültür farkı ışte inege insanlar bizim onu kesip yememizden tiksiniyodur :D