Düğünlerde kızkıza dans edenleri görünce ne düşünürsüz? :)

Aylar öncesinden hazırlık yapılır, en güzel kıyafetler giyilir, saçlar yapılır ama düğün günü dans zamanı kızkıza dans edilir.

Düğünlerde kızkıza dans edenler hakkında görünce ne düşünürsüz? :)

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• kadlı mı bu modellerden:)

0|0
    0|0
    • hemde fazla fazla var gecen hafta gittiğim dugunde yaklasık 5 çift vardı :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Dügün sünnet ve bilimum bu tarz eglencelerden nefret ettigim icin en son bulundugum dugun 8-10 yıl önceydi. :D Belki evlenirsem bir de kendi dügünümde bulunurum yeter. :P

Soruya gelirsek; süslenip püslenmisin, kime bu süsler güzelim madem kızkıza dans edilcek degil mi :) Hala bu modelden varsa büyük ihtimalle bir erkekle dans ederse görenler acaba ne der düsüncesinde olduklari icindir bence...

0|0
    0|0
  • çok hoşuma gider çünki aslında erkekle dans etmek isterler ama ailelerinden utanırlar vahim bir durum :)

0|0
    0|0
  • 1-Sevgilisi yok

2-Onu dansa kaldıran yok

3-Sevgilisi ve onu dansa kaldıracak birisi olmadığı halde burnunu havada tutan

4-Kendini bulunmaz hint kumaşı sanan

5-İtici - Çok ama çook itici

0|0
    0|0
  • Hepsi sudan çıkmış balık gibi olurlar. Bilhassa gelin hanımın arkadaşları. O an içinizden ''evlenelim'' bile deseniz evlenirsiniz onlarla..

İyi kızlardır genelde.. İtici falan da değillerdir..Aksine o kasıntı olmaya çalışan, topuklu ayakkabıyla yürüyemeyen modelleri daha da komiktir.. Sempatiktir..

0|0
    0|0
  • ben varken hangi kız kavalye olarak hemcinsini seçer ki diye düşünürüm sonra iyi ki beni seçmemiş zaten dans etmeyi bilmem. ama romatizm slow eller belde vücud bir o olur

0|0
    0|0
  • Erkekler kös kös oturunca ne yapılır ... Kız kıza dans edilir..Bazılarıda 10 yaş küçük çocuklarla dans eder...

0|0
    0|1
  • Hiç birşey düşünmem gayet masumane karşılarım.

0|0
    0|0
  • heralde bunlar lez derim

0|1
    0|0
  • Zavallılık :) Acıyarak bakıyorum :))

0|0
    0|0
  • Gülerim

0|0
    0|0
  • Çifte telli formatında mı?

0|0
    0|0
  • çocukça bencee

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bir akraba düğünü ise, sevgiim yanımdaysa onunla dans ederim.. Ayrıca, kuzenlerimle fian da olabilir..

Fakat, diyelim ki bir arkadaşın düğününe birkaç kız arkadaşımla gittiysem.. O beraber gittiğim kızlardan bir ikisiyle özellikle sarmaş dolaş dans ederim.. Yok dikkat çekermiş, o bu bize bakarlarmış umurumda olmaz.. Başkası şunu dermiş diye yapacağımdan hiç vaz geçmem, aksine daha fazla abartabilirim.. Hatta, kızı dans pistinde dudaktan öpmüşlüğüm bile vardır.. Bu gerçekten yaptığım bir şeydir.. Abartı filan değil..

Diğer taraftan, kız kıza dans eskiden daha çok yapılırmış.. Şimdiler de yine daha azaldı.. Ne yapsınlar yani, Anadolu'nun tutucu şehir ve kasabalarında hangi kız gidip de, birbirlerine göz süzdükleri erkekle dansa kalkabilir.. Canı istese bile yapması imkansız..

Her şeyden önce reel gerçekleri düşünmemiz lazım.. O kızlar da, kendi dans etme arzularını o şekilde tatmin yoluna gidiyorlar.. Bunda ayıplanacak ve şaşılacak bir durum ben göremiyorum..

0|1
    0|0
  • Sürüyle sıfat yakıştırılan bu kızlarımız belki de ailelerinden çekiniyor olamaz mı? Sanmıyorum ki güzel ülkemin her yerinde kızlar babalarının yanında erkeklerle rahatlıkla dansedip karşılıklıl göbek atabilsinler.

Ben böyle düşünürüm. Salak filan demem yani...

0|0
    0|0
  • 1)komik olsun ve dikkat çekmek için yapılmış olabilir

2)lezbiyenlik var içlerinde

3)etraftan yanlış anlaşılır diye bir erkekle dans etmektense bir kızla dans ederler

4)büyükler kalk dans et biriyle derler o da bi erkekle etmez sevdiği bi tip yoktur ortamda ve bi kız arkadaşıyla dans eder

0|0
    0|0
  • komik bir görüntü gülerim sanırım :)

0|0
    0|0
  • komik olur yahu kızkıza dansediceme otururum .

0|0
    0|0
  • oyle hicbirsey gormedim. erkeklerin dansa kaldirmaya cekindikleri yada ailelerinden korktuklari durumlardir bu herhalde ;D

oyle bi durumda olsam dugun boyu oturmayi tercih ederim kiz kiza dansetceggime

0|0
    0|0
  • komik ve tuhaf

0|1
    0|0
  • Çok komik görünüyolar:))

0|0
    0|0
  • olabilir herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0
  • bakıp gülerim:):)

0|0
    0|0
  • Rezalet. 4-5 yaşında çocuktan beklenir bu davranış ancak.

0|0
    0|0
  • 1) lezbiyen

2) gizli lezbiyen

3) salak

2|2
    0|0
Yükleniyor...