Neden yazarların çoğu hep intihara meyillidir?

Eserini okuduğunuz en depresif yazar kimdi bugüne kadar?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Haruki Murakami'nin "Tsukuru Tazaki'nin Hac Yılları " adında kitabı. Bir daha o kitabı okumamaya yemin ettim çünkü kitabın ilk 50 sayfasında intihar etme isteği var kitap kahramanının ve intihar etme isteği nedeni yalnızlık. Şimdi burdan kuru geliyor di mi ne saçma neden intihar için ama kitabı olurken öyle demiyor insan hatta hak verip kahramanın hissettiklerini hissediyorsun bir müddet sonra sende intihar düşünüyorsun. Neyse çok şükür yaşıyorum ama o kitabı bir daha okumam çünkü beni çok depresif yaptı ilk 50 sayfası. Kitabın gerisi bir şey yok ama o ilk 50 sayfa tehlikeli.
    Zaten Japonlar intihara meyilli bilirsin ve kitapta da bunu görüyorsun berbat bir duygu.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• İnsanları zaten bişeyler yazmaya iten şeyler hep acılardır. Kendini anlatamayan içindeki acıyı bir türlü dindiremeyen insan yazar. Bu yüzdendir ki birçok kez ölümü düşünürler, birçok kez acılarını dindiremeyişleri üstün gelir kafalarında. Tabi buna etken bir de yalnızlık olunca başka çözüm bulamazlar kendileri için ve hayattan zevk almazlar.

0|1
    0|0
  • Hakan günday

0|0
    0|0
  • Yalniz oldugu icin

0|0
    0|0
  • beşir fuad diye bir vatandaş ölürken nasıl hissedeceğini merak edip masa başında bileklerini keserek hissettiklerini yazmıştır. depresif değildi belki ama intihara en meylettiren yazardır beni.

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Belki bir gün ben olurum sayın yazar.

0|1
    0|0
  • yazdikca kinlenirler herhalde

0|0
    0|0
  • Çünkü hepsi asosyal insanlar ve içine kapaniklar

0|0
    0|0
  • Yazarın birinin sözü vardı hayatın ne bok olduğunu anladığın an intihara daha çok meyillenirsin gibisinden. Adamlar hayatı çözmüş özellikle bukowski

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ekmek parası yüzünden.

0|0
    0|0
  • Sanatçıların farklı bir düşünce ve ruh algoritması vardır.. örnek vermek gerekirse Van gogh

0|0
    0|0
  • kimseye bir şey anlatamadıkları için :D adamların kafa kıyak :D

0|0
    0|0
  • Pirayeden dolayı nazımcığım adamım diyorum.

0|0
    0|0
  • Normal insan değildir çoğu bir Polar en yüksek ile en dibi aynı anda yaşarlar

1|0
    0|0
  • Yalnız oldukları için.

0|0
    0|0
  • Gerçeklikten kopuldukça intihara eğilimli olunur.

0|0
    0|0
  • tabikide Schopenhauer 100 sayfalık beni karamsar yaptı. Onların dünyaya bakış açısı yaratıcının katında insanlığın hiç olduğunu düşünmek...

0|0
    0|0
Yükleniyor...