Sizce de önüne gelen şarkı yapmıyor mu?

Ya çok saçma şarkılar var artık. Bunlara şarkı deyip çıkaranın ve dinleyenin kafası garip. Tamam zevkler tartışılmaz ama çok anlamsız ve boş. Nerde Sezen, Ahmet Kaya, Teoman, Şebnem Ferah?

1|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• serdar ortaç "iyi misin kötü müsün anlayamadım, melek misin yoksa gümüş söğüt dalı mı (?)" dizelerini yazdığından beri her şarkı bana anlamlı geliyor.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yeni yetme veletler şarkı yapıyor ya en cok ona gülüyorum. Ses desen ses yok, şarkı desen şarkı değil.

1|0
    0|0
    • Baba parası olan albüm yapıyor. Zaten onları da dediğin gibi bebeler dinliyor.

• Aynen. Mesela Seda çıktı görmüşsündür muhtemelen. Abuk şarkılar söylüyor.

• Ahaha aynen ya

Erkekler Ne Diyor 11

• kesinlikle öyle

1|0
    0|0
  • Ahmet kaya Şu an cehennemde odun olarak iş görüyor olmalı. Gelelim önceki kısma. Saçma sapan aşktan, ayrılıktan adam gibi bir tema bulupta ona göre şarkı yapamıyorlar. İnsanların psikolojilerini kendilerine benzettiler.

1|0
    0|0
  • Dogru soylıyosun

1|0
    0|0
  • Herkes yapiyor

1|0
    0|0
  • O zaman herkese Fatih Erdemci - ben ölmeden önce

1|0
    0|0
  • Yapıyor

1|0
    0|0
  • Haklisn

1|0
    0|0
  • Oyle

1|0
    0|0
  • en iyi örneği hadise kanka

1|0
    0|0
  • yapıyor. yaptığı kadar kitlede bağlanıyor

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar haklısın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aynen yaa herkes başarılı olduğu alanda çalışsın. Manken oyunculuk yapar, oyuncu şarkıcı olmaya kalkar. Resmen itibarlarını zedeliyorlar bu saçmalıklarla

1|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle eski şarkıları dinliyorum emel sayın mesela o kadar güzel sözler ki akla gelmeyecek bir uyum içerisinde simdi genç nesil depresyona girince degmezsin ağlamaya sevinince iki deli vs. kendilerini iyi hissetmediklerinde veya can sıkıntısından bu sanatçılara vermişler oysa türk sanat müziği dinlemek ruhunu dinlendirmek demektir benim için bunu kendimi pür dikkat vererek dinlerim sana önerecegim bir şarkıda var elbette
    Emel Sayın- İzlerini nerede bulurum senin?

1|1
    0|0
  • hahah sibel Meriç der susarım

2|0
    0|0
  • bencede nerde ahmet nerde sezen? şimdi fizigi acmaya müsait olan bütün kadinlara sarki yapıyor... yazık

1|0
    0|0
  • Onlarinda hayranlari var bosver

1|0
    0|0
  • evlerinde olabilirler dersem beni kovar mısın dfsdfdf

1|0
    0|0
  • Katılıyorum! Mesela ebru polat, neyin kafası abi?

1|0
    0|0
  • Aynen oyle

1|0
    0|0
  • Kesinlikle eski sanatçılarin sanat anlayisiyla sanata bakan yok

0|0
    0|0
  • Aynen öyle yaa hangi birini dinliycegimizi bilemiyoz

1|0
    0|0
Yükleniyor...